eitaa logo
دکترحمیدصادقیان| مشاور خانواده
11.7هزار دنبال‌کننده
2.5هزار عکس
978 ویدیو
20 فایل
کانال رسمی دکتر حمیدصادقیان "شماره عضویت نظام روانشناسی ۵۵۶۶۸" ●مهارت‌های زندگی ● مشاوره خانواده ●تربیت فرزند ●توسعه فردی ●هنر دخل و خرج روابط عمومی: ۰۹۱۵۰۸۴۸۰۰۴ ادمین کانال: @Drsadeghiyan
مشاهده در ایتا
دانلود
. و در دین مبین اسلام چقدر به کسب آگاهی و دریافت آموزش مستمر ، تاکید شده 👌 . از تاکید اسلام همین بس که 👇 پیامبر ما می فرمایند : علم رو دریافت کنید حتی اگر در چین باشه...💯 و به دارندگان علم تاکید شده که زکات علم نشر اونه ...🌱 . این یعنی چه دارنده علم و چه دریافت کننده علم هر دو باید در جهت کسب آگاهی تلاش کنند...❤️ . .
. بسیاری از مخاطبین عزیز و بزرگوار بنده و افرادی که به من مراجعه می کنند در زندگی مشترکشون دچار دعوا ، تشنج ، خیانت ، نبود احترام و... هستند . همچنین بسیاری از مخاطبین آگاه من دنبال پیشگیری از به وجود آمدن تعارض در زندگی مشترکشون هستند ....👌💯 . و ما اینجا برای انتشار آگاهی و شما برای کسب آگاهی از تعارضات ، کنارهم هستیم ...🤝❤️ .
. توصیه هایی برای ساختن یک خانواده موفق :😍👇 .
توصیه ای برای مجردین عزیز 👇 بنده بعد از چندین سال فعالیت در حوزه تعارضات خانواده ، این توصیه رو مخصوص شما نوشتم : . 🔺در زمان مجردی ، هر چقدر که میتونید ، در همه ابعاد زندگی به فردی آگاه تبدیل بشید ( به ویژه در حوزه خانواده و زندگی مشترک ) از آموزش های ابتدایی تا تخصصی در حوزه خانواده رو کسب کنید...✅ . 💡 چون پیشگیری بهتر از درمانه و افرادی که با آگاهی وارد زندگی مشترک میشن ، به مراتب آسیب های کمتری میبینند به ویژه در حوزه ی تعارضات که از زندگی مشترک جدا نمیشه ...🔗 ⭕️اگر شما فرزند مجردی در منزل دارید حتما برای کسب آگاهی فرزندتون سرمایه گذاری کنید و آینده فرزندتون رو ضمانت کنید ...✔️ .
توصیه ای برای خانم های متاهل 👇 یکی از نکاتی که در زندگی مشترک بسیار مهمه و هر خانمی باید اون رو رعایت کنه اینه که : باید به عنوان یک خانم ⭕️جذابیت های زنانه⭕️ داشته باشه منظور من از جذابیت ، ظاهر نیست ❌ . خانمی که مهارت های یک رابطه رو بلد نیست و در موقع تعارض یا مشکل شروع میکنه به فریاد زدن یا غر زدن ، سکوت میکنه ، گریه میکنه یا به خانواده ها گزارش میده و بسیاری از موارد دیگه از جذابیت برخوردار نیست ...😊 خانمی که از نظر اخلاقی جذاب نباشه زندگی مشترکش رو به مرز نابودی میرسونه ❌ پس شما به عنوان یک خانم حتما باید مدیریت کردن تعارضات رو بلد باشید ...✅ .
توصیه ای برای مردان متاهل 👇 شما به عنوان یک مرد ، باید مدیریت کردن یک زندگی رو به شیوه درست و اصولی بلد باشید . بسیاری از شکایت های خانم ها که زندگی رو تا مرز فروپاشی جلو میبره از این موضوعه که همسرشون ، در مواقعی که تعارضی پیش میاد شروع میکنه به فریاد زدن ، توهین کردن ، قلدری و تهدید کردن ...❌ آقای عزیز ، شما به عنوان یک مرد ، یک همسر ، یک مدیر و رهبر باید زمانی که در زندگی مشترک ، مشکلی وجود داره بتونی از راه و روش درست برای حل اون مشکل اقدام کنی نه با تهدید و زورگویی ...❎ و باید برای حفظ آرامش در خانواده و حفظ حرمت ها ، این راه و روش درست رو آموزش ببینی و به همسرت هم در این مسیر کمک کنی 👌✅ مردی که قوانین درست رو هنگام تعارضات میدونه هرگز احترامشو از دست نخواهد داد ... .
47.45M حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
💢 لینک برنامه تلویزیونی تا آسمان روز دوشنبه ۲۱ خرداد در آپارات💢 http://aparat.com/ta_aseman 📺 موضوع برنامه : 🔹ویتامین ها و ویروس های زندگی مشترک قسمت ۱۶ 🔹پاسخ به نیازهای عاطفی همسر وفرزندان در انتشار آگاهی سهیم باشید و برای دوستانتان ارسال کنید...🌱❤️ https://eitaa.com/joinchat/1075183617C4313ab9a93
اهمیتی نداره گذشته رو چگونه گذراندید ، ممکنه با مشکلات زیادی روبرو شده باشید و این مشکلات همچنان در زندگیتون حضور داشته باشه اما جهان هستی به گذشته شما کاری نداره و تنها چیزی که مهمه اکنون شماست.👌✅ هم اکنون تصمیم بگیرید که روند زندگیتون را تغییر بدید و به آنچه دوست دارید فکر کنید ، انرژی خود را از نخواستنی ها به خواستنی ها تغییر بدید تا جهان برای شما بهترین ها رو رقم بزنه . ❤️ نگید نمیشه. نگید نمی خوام. نگید هر بار شکست میخورم. نگید دیگر نمیشه این زندگی رو درست کرد. از پیله ناامیدی بیرون بیا و مسير اميدوارانه اى رو جلو برو.‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌..🌱✔️ شب برهمگی بخیر و نیکی 🌹
. بهترین توصیف زندگی از زبون سعدی : گنج و مار و گل و خار و غم و شادی به همند ✨ روزتون بخیر همراهان آگاه ...🌱❤️
. اگه فردا صبح از خواب بیدار شید و ببینید که بیست کیلو چاق شدید نگران میشید ؟😵‍💫 . البته که می‌شید ! سراسیمه به بیمارستان تلفن می‌زنیدو کمک میخوایین که چرا : من یک شبه 20 کیلو چاق شدم ...😞 . اما اگه همین اتفاق به تدریج رخ بده ، یک کیلو این ماه، یک کیلو ماه آینده و…👀 باز هم همین عکس العمل رو نشون میدید؟ 🤔 قطعا نـه ! با بی‌خیالی از کنارش می‌گذرید.🚶 . برای کسانی که ورشکست میشن ، اضافه وزن میارن ، طلاق می‌گیرند یا آخر ترم مشروط میشن این حوادث یک دفعه اتفاق نمیافته. یک ذره امروز، یک ذره فردا و سر انجام یک روز هم انفجار ! 🤌☄ بعد به خودشون میان و متوجه میشن خیلی زودتر میتونستند جلوی انفجار رو بگیرند ، دقیقا موقعی که ذره ، ذره این اتفاق ها میافتاد ...🥀
. زندگی ماهیّت انبار شوندگی دارد. ➕➕ هر اتفاقی به اتفاق دیگر افزوده میشه ، مثل قطره‌های آب که صخره‌های سنگی رو فرسایش میدن .💧🪨 🔴شما باید مراقب شرایطی که به آن عادت میکنید باشید ! مراقب باشید به شرایط بد زندگی عادت نکنید ...❌ ما باید هر روز این پرسش را برای خود مطرح کنیم: به کجا دارم میرم ؟ آیا من سالم‌تر، مناسب‌تر، شادتر و ثروتمندتر از سال گذشته‌ام هستم؟ اگر پاسخ منفی است بی درنگ باید در کارهای خود تجدید نظر کنیم و نزاریم به مرز خراب شدن و نابودی زندگی برسیم ...✅
. یک اتفاق خیلی خوب در راهه ...🤝❤️ که مطمئنم این اتفاق قراره زندگی خیلیارو عوض کنه ...👌😀 .
. چرا چاره ای نداشته باشید ؟؟ ما همیشه برای مشکلاتمون راه حل و چاره داریم و قطعا میتونیم شرایط رو بهبود بدیم در قدم اول روی ذهنیت خودتون کار کنید و به [ شدن ] فکر کنید ، نه رها کردن زندگیتون ...🙏 من بسیار معتقدم که تلاش های انسان برای ساختن زندگیش نتیجه میده و انسان نباید زندگیشو رها کنه ...👌 نباید اجازه بدید که انباشت مشکلات باعث عادت کردن شما به شرایط نامطلوب بشن ... اما اگر این اتفاق افتاد ، گذشته رو رهاکنید و از همین الان برای تغییر کردن اقدام کنید ✅ .
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
📌گام های محبت بین زوجین ✓ بسیار مفید و کاربردی برای پیشگیری از تعارضات به اشتراک بگذارید ...🌿 https://eitaa.com/sadeghiyan_hamid
. این مدتی که از تعارضات بین زوجین صحبت میکنیم پیام هایی مشابه این پیام زیاد به دست بنده رسیده و متوجه چند مورد شدم :👇 .
. اولین مورد : مشکلاتی که مطرح میکنید با یادگیری یک مهارت ، به سادگی حل میشن مثلا در این پیام یادگیری مهارت کنترل هیجانات ( پرخاشگری ایشون ) و یادگیری مهارت حل مسئله (نداشتن راهکار برای مشکلاتشون ) باعث حل شدن تعارضاتشون میشه ...✅ به همین زیبایی مشکلاتتون رو برطرف کنید ... 😀
. دومین مورد : از این بابت بسیار مفتخرم که مخاطبین عزیز بنده برای حل تعارضات و مشکلاتشون در زندگی مشترک ، آگاهانه دنبال راهکار میگردن و برای پایان دادن به تعارضاتشون مصمم هستن 😍👌 .
. یک بخش بسیار کوچیک از درخواست هاتون ❤️🌷 بنابراین از اتفاق خوبمون رونمایی میکنم 👀😀 من زمان دیگه ای رو برای اعلام این رویداد در نظر گرفته بودم اما ترجیح دادم به خواسته ی شما مخاطبین عزیزم ، احترام بزارم و چون ایمان دارم این اتفاق قراره زندگی خیلی از افراد رو تغییر بده اعلام این اتفاق رو به زمان دیگه ای موکول نمیکنم 🤝👇 .
. با توجه به حجم درخواست های زیادی که دارید و همگی خواهان آگاهی ، تغییر و ساختن یک زندگی موفق هستید یک دوره جامع و کامل از تعارضات ➕راهکار های لازم برای حل تعارضات ➕پیشگیری از تعارضات➕ آگاهی از هیجانات ➕یادگیری حل مسائل و مشکلات➕خودسازی و .... ده ها موضوع دیگه براتون تهیه کردم که مطمئنم بسیاری از دغدغه های شما با تهیه این دوره برطرف میشه و قراره اتفاقات بسیار خوبیو در زندگیتون تجربه کنید ....👌😍❤️✅ .
. خلاصه بهتون بگم که اگه تصمیم دارید یک زندگی بهتر بسازید ، اگه در رابطه باهمسرتون ، خانوادتون دچار مشکل و تعارضی هستید یا میخوایین از به وجود اومدن مشکلات پیشگیری کنید یا والدین آگاهی هستید که نمیخوایین فرزندانتون بدون کسب آموزش وارد زندگی مشترک بشند این دوره و تمریناتش برای شما مثل معجزه میمونه و به شدت توصیه میشه ...👌😍 .