eitaa logo
موسسه گردشگری آوای فطرت
168 دنبال‌کننده
104 عکس
1 ویدیو
1 فایل
مشاهده در ایتا
دانلود
📈✈️🌎 متقاضیان شرکت در آزمون جامع دوره‌های آموزشی گردشگری می‌توانند از یکشنبه اول بهمن تا چهارشنبه یازدهم بهمن با مراجعه به سامانه جامع آزمون گردشگری (ساجا) نسبت به انجام فرآیندهای مربوطه اقدام کنند. 💯 آزمون جامع دوره‌های آموزشی گردشگری هر سال در دو دوره (۶ ماه اول و دوم) از سوی دفتر مطالعات، برنامه‌ریزی و آموزش گردشگری به صورت سراسری در مراکز استان‌ها در یک روز و در دو نوبت (صبح و عصر) برگزار می شود، که دوره دوم آزمون (۶ماهه دوم) امسال، روز جمعه ۱۸ اسفند و در ۷ عنوان درسی ویژه متقاضیان برگزار می‌شود. 📚 در این مرحله، آزمون جامع مربوط به دوره‌های مدیریت عمومی تاسیسات گردشگری (نوبت صبح)، راهنمایان طبیعت‌گردی(نوبت صبح)، راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی(نوبت صبح)،راهنمایان زمین گردشگری(نوبت صبح)، مدیریت فنی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری(نوبت عصر)، کارشناس ارزیابی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری(نوبت عصر) و همچنین مدیرفنی طرح تطبیق ضوابط تاسیسات گردشگری(نوبت عصر) برگزار می‌شود.
⁉️ فراگیران عزیزی که قصد شرکت در آزمون جامع نوبت دوم ۱۴۰۲ را دارند؛ توجه داشته باشید که همه مراحل فرایند ثبت نام قطعی در آزمون: ۱》ثبت نام در سامانه ساجا ۲》تایید آموزشگاه ۳》 تایید کارشناس آموزش استان ۴》 پرداخت هزینه شرکت در آزمون 👈می‌بایست در تاریخ 1 الی 11 بهمن ماه صورت پذیرد. 🚫 در غیر اینصورت امکان شرکت در آزمون را نخواهید داشت. ============== 🔗 پل های ارتباط با ما: 📲 تلفن: 09192525055 🌐 سایت 🟪 اینستاگرام 🟦 تلگرام 🟧 کست باکس
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
📣 ‎📻 موضوع این هفته: "اپیزود 48: مساجد قم" 🕌⛪️🏛⛩🕋 نیایشگاه، مسجد، کلیسا،کنیسه و آتشکده و معبد از مراكز عبادی در دوره های تاریخی و دینی بوده اند. 🕌در استان قم هم با توجه به سابقه پرستش و عبادت که آثار آن از تپه های باستانی یافت شده، تا به امروز مساجد زیادی در این شهر و استان وجود دارد. ☪️🕌 در اين اپيزود درباره مساجدی مانند؛ مسجد مقدس جمکران، امام حسن عسکری، مسجد جامع، مسجد اعظم، مسجد بالاسر و.. حرف می‌زنیم. ‎📻 کاری از موسسه گردشگری 🔗 پل های ارتباط با ما: 📲 تلفن: 09192525055 🌐 سایت 🟪 اینستاگرام 🟦 تلگرام 🟧 کست باکس
🗿تور عملی بازدید از موزه ایران باستان و ایران اسلامی 🧕🏻با حضور استاد مریم کاشف نیا 📆 زمان: جمعه 13 بهمن ⌛️ساعت 9 صبح ✅خدمات سفر: 🔸بیمه 🔸مجوز 🔸ورودی 🔸پذیرایی میان وعده ⚜️ شرکت برای عموم آزاد است. ‼️نکات مهم: 1️⃣شروع برنامه از درب موزه ایران باستان می باشد (نشانی موزه در نشان) 2️⃣حتما قبل از ساعت شروع حضور به هم رسانید 3️⃣تخفیف ویژه فراگیران 4️⃣ایاب و ذهاب بر عهده شرکت کنندگان می باشد 5️⃣ ناهار بر عهده شرکت کنندگان می باشد 🏛"تاریخ، نمی آفریند، بلکه «کشف» می کند. تاریخ، از طریق موقعیتهای بی سابقه، پرده از آنچه انسان هست، پرده از آنچه «از دیر زمان» در انسان وجود دارد، پرده از آنچه امکانهای انسان را تشکیل می دهد، بر می دارد. 📞 شماره تماس و کسب اطلاعات بیشتر:
09192525055
🔗 پل های ارتباط با ما: 🌐 سایت 🟪 اینستاگرام 🟦 تلگرام 🟧 کست باکس .
📣 ‎📻 موضوع این هفته: "اپیزود 49: جشن سده" 🔥🔥🔥 دهم بهمن ماه برابر با جشن سده، از جشن های باستانی ایران زمین است. 🎇🎆جشن سده، که در شاهنامه نیز از آن یاد شده، نماد پیدایش آتش و نشان گرما و حیات و سرچشمه تحولاتی شگرف در زندگی بشر است. 🎉🎈✨سده به عنوان بزرگترین عید اجتماعی ایران اساطیری و قدیم محسوب می شده و آتش افروزی، ویژگی اصلی این جشن است. 📻🎧در این ا‌پیزود با آیین های این جشن باستانی و سابقه تاریخی آن در متون کهن پرداختیم. ‎📻 کاری از موسسه گردشگری 🔗 پل های ارتباط با ما: 🌐 سایت 🟪 اینستاگرام 🟦 تلگرام 🟧 کست باکس .
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
📣 ‎📻 موضوع این هفته: "اپیزود 50: خرمهره قم لعاب فیروزه ای ایران" 💠💠💠 صنعت خرمهره‌سازی برای اولین بار در ایران به وجود آمده و سپس توسط یک شاهزاده خانم ایرانی، روش ساخت خرمهره به عنوان هدیه به مصر برده شده است. ⚜️ ولی در بیشتر جاهای دنیا خرمهره سازی با نام خر مهره قم شناخته شده است و در بسیاری از کشورهای اروپایی به خصوص در آلمان این هنر را با نام قم تکنیک می ‏شناسند. 📻🎙 در این اپیزود از این لعاب فیروزه ای قم بیشتر می شنویم. ‎📻 کاری از موسسه گردشگری 🔗 پل های ارتباط با ما: 🌐 سایت 🟪 اینستاگرام 🟦 تلگرام 🟧 کست باکس .
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
📣 ‎📻 موضوع این هفته: "اپیزود 51: انگشتر قم " 💍💍💍از انگشترای قم چی میدونید؟ آیا می دونستید شهر قم، شهر ملی انگشتره؟ چه فرقی بین انگشتر قم و مشهد هست؟ در این اپیزود بیشتر درباره انگشتر قم و نقش این هنر در رونق گردشگری قم می شنویم. ‎📻 کاری از موسسه گردشگری 🔗 پل های ارتباط با ما: 🌐 سایت 🟪 اینستاگرام 🟦 تلگرام 🟧 کست باکس .