اطلاعیه

همان‌گونه که دو روز قبل(چهارشنبه 25 بهمن‌ماه) از طریق کانال اطلاع‌رسانی رسمی ایتا به استحضار رسید، به دلیل اجرای فاز سوم عملیات ارتقا و نصب تجهیزات شبکه، ارتباط کاربران عزیز از بامداد امروز مختل شد. این عملیات بصورت بی‌وقفه همچنان ادامه دارد و بدین وسیله بابت طولانی شدن این فرایند بیش از زمان اعلام شده، از همه کاربران عزیز صمیمانه عذرخواهی می‌کنیم.
این بروزرسانی،‌ داده‌های کاربران را با مشکلی مواجه نمی‌سازد و ان شاء الله در ساعات آینده، تمامی سرویس‌ها مجددا برقرار خواهند شد. از همراهی و شکیبائی کاربران عزیز سپاس‌گزاری می‌نماییم.

11:06 1402/11/27
اطلاعیه

به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند به دلیل اشکال فنی در برخی سرویس‌ها، هم‌اکنون ارتباط کاربران با اختلال و قطعی مواجه است. کارشناسان فنی در حال تلاش برای رفع مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند. بدین‌وسیله بابت این اختلال در خدمت‌رسانی از حضور همه کاربران عزیز صمیمانه پوزش می‌طلبیم.

11:00 1402/11/21
اطلاعیه

به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند مشکل قطع ارتباط به دلیل اختلال در تامین برق یکی از مراکز داده بوجود آمده و هم اکنون تیم فنی در حال راه اندازی مجدد سرویس‌ها می باشند
ضمن عذرخواهی از کاربران گرامی به اطلاع می‌رساند تا ساعاتی دیگر همه سرویس‌ها راه‌اندازی و به تدریج اتصال کاربران برقرار خواهد شد.

19:00 1402/2/11
اطلاعیه

ضمن عرض تسلیت سالروز شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها، به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند به دلیل پاره‌ای اختلالات در شبکه، ارتباط کاربران از ساعاتی پیش با اختلال مواجه شده و کارشناسان فنی ایتا همچنان در حال تلاش برای حل این مشکل هستند. بدین‌وسیله از کاربران عزیز صمیمانه عذرخواهی نموده و از همراهی و صبوری ایشان سپاس‌گزاری می‌نمائیم

13:48 1401/9/17
اطلاعیه

به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند محدودیت ثبت نام کاربران جدید که در چند روز گذشته اعمال شده بود، هم‌اکنون برطرف شده و کاربران جدید می‌توانند برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در ایتا اقدام فرمایند.

19:00 1401/7/8
اطلاعیه

🔹به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند از ظهر امروز، قطعی ارتباط و اختلالات گسترده در شبکه اینترنت کشور موجب اخلال در مراکز داده گردیده و ارتباط کاربران پیام‌رسان ایتا را نیز با مشکلاتی مواجه نموده است.
🔹 کارشناسان فنی ایتا همچنان و بدون وقفه در حال تلاش و پیگیری از مراجع ذیربط برای حل این مشکلات هستند.
🔸 بدین‌وسیله بابت این اختلال که خارج از اراده ایتا به وجود آمده است از همه کاربران عزیز صمیمانه پوزش می‌طلبیم.

18:40 1401/5/10
اطلاعیه

🔹 متأسفانه ظهر امروز قطعی برق غیرمنتظره در یکی از دیتاسنترهای ایتا در تهران، موجب آسیب سخت افزاری به برخی سرورها و قطع ارتباط کاربران گردید
🔸 بابت این اختلال که خارج از اراده ایتا به وجود آمد، از همه کاربران صمیمانه پوزش می‌طلبیم

20:50 1400/7/17
اطلاعیه

ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول به اطلاع می‌رساند قطع ارتباط کاربران به دلیل اختلال فنی در دیتاسنتر میزبان ایتا رخ داده است و کارشناسان فنی در حال تلاش برای رفع آن تا چند ساعت آینده هستند.
بدین وسیله از عموم کاربران گرامی بابت این اختلال پوزش طلبیده و از همراهی و صبوری ایشان سپاس‌گزاری می‌نماییم.

13:35 1400/7/17
اطلاعیه

ضمن عذرخواهی مجدد از کاربران گرامی بابت مشکلات پیش آمده به اطلاع می‌رساند ارتباط کاربران از ساعت 1 بامداد امروز برقرار شده است.
البته به علت آسیب دیدن بخش کوچکی از اطلاعات که نیازمند بازیابی است، ممکن است برخی عملکردهای برنامه و مشاهده برخی گروه‌ها و کانال‌ها همچنان با اختلال مواجه باشد.
ضمن پوزش مجدد، از همراهی و صبوری کاربران گرامی سپاس‌گزاری می‌نمائیم.

16:35 1399/1/12
اطلاعیه

ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و میلاد مسعود امام سجاد علیه‌السلام به اطلاع کاربران گرامی می‌رساند به دلیل اختلال فنی در بخشی از سرورهای ایتا ارتباط کاربران از بامداد امروز دچار وقفه گردیده است. همکاران ما در واحد فنی همچنان در حال تلاش برای حل این مشکل هستند.
بدین وسیله از عموم کاربران گرامی بابت این اختلال پوزش می‌طلبیم.

17:00 1399/1/11