eitaa logo
Electrojoosh
30 دنبال‌کننده
79 عکس
1 ویدیو
0 فایل
صنایع جوش و برش الکتروجوش اصفهان(کرمانی) تولیدکننده انواع دستگاه جوش، برش و لوازم جانبی www.Electrojoosh.com 03133359414
مشاهده در ایتا
دانلود
جوشکاری التراسونیک (USW): جوشکاری التراسونیک یا فراصوت فرآیندی است که برای اتصال قطعات پلاستیکی و حتی فلزی به یکدیگر به منظور تشکیل یک مجموعه مستحکم و یکپارچه استفاده می شود. این فرآیند مبتنی بر ارتعاشات فراصوت است که بر روی قطعات اعمال می شود. جوشکاری در شرایطی انجام می شود که ارتعاشات فراصوت بین دو قسمت جذب شده و اصطکاک ایجاد شده باعث ذوب شدن اتصال می گردد. زمانی که مواد ذوب می شوند، ارتعاشات التراسونیک تمام می شوند و محرک از دو سمت فشار وارد می کند تا زمانی که مذاب منجمد شده و یک پیوند قوی در فصل مشترک ایجاد شود. کل فرایندهای ذکر شده از ابتدا تا انتهای جوشکاری معمولا 1 تا 2 ثانیه به طول می انجامد. جوش التراسونیک ، یکی از پرکاربردترین روش های جوشکاری برای اتصال مواد ترموپلاستیک یا گرما نرم به یکدیگر با استفاده از انرژی فراصوت بالا است. ⭕️صنایع جوش و برش الکتروجوش اصفهان(کرمانی)
اینورتر جوشکاری WSM 400 DC PULSE اولین تولیدکننده دستگاه DC در ایران دارای ثبت دانش بنیان دارای سیستم 2T (دستی)، 4T (اتوماتیک)و تکرار Repeat و دارای شیب آمپر در شروع و پایان در هر سه حالت مصرف بهینه برق جوشکاری در سه شیفت کاری دارای سیستم HF با فرکانس بالا دارای فن پر قدرت دو دور قابلیت جوشکاری با الکترود دارای سیستم UP-TIME و DOWN-TIME دارای گارد فلزی زیبا جهت حمل و نقل آسان قابلیت جوشکاری تخصصی فلزات از قبیل استیل، تیتانیوم، مس، نیکل و ... مجهز به سیستم پالس، تمیزکننده و تنظیم کننده عرض جوش متعلقات: تورچ، مانومتر، انبر اتصال و شیلنگ گاز همراه با بست ⭕️صنایع جوش و برش الکتروجوش اصفهان(کرمانی)