41.97M حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
.
نمونه فیلم اموزشی دوره
فصل اول 👆👆
( به کیفیت صدا و توضیحات دقت کنید )
.
۲.
دخترا هنوز ظرفیت برای ثبت نام هست😍😃
اگه میخوای جز پونزده نفر اول باشی که توی قرعه کشی اسمت باشه زود تر ثبت نام کن چون چیز دیگه نمونده تکمیل شهههه👏👏👏
.
۳.
اینو میبینی ؟
ی مانتو ساده با جنس معمولی ...😐
کار روشو ببین !👀
همش با تراشه دو خته شده که کلاااا رشته ای خیلی گرون بخریییییی ۱۵ تومنه😐
فکر میکنی این مانتو چقدره قیمتش؟ 😐
۳۰۰۰۰۰۰تومااااااااان😱😩😩😩
اخه ادم دردشو به کی بگهههه
چرا مانتو به این ساده ای رو انقدررررر پول بدی ؟
میدونی اگه همین کار رو بخوای خودت انجام بدی چقدر در میاد؟
حدودا اگه ۷ رشته تراشه متوسط بگیری هر رشته ۱۵ تومن میشه ۱۰۵ تومن 😐
بعد اون وقت کلاس ثبت نام نکن ...😐
حیف نیست اخه؟😐
.
۵.
اگه دو دبه ماست سون بگیری یا دو تا شونه تخم مرغ قیمتش شبیه قیمت دوره ما میشه 😂😂😂
ولی اگه این هنر یاد بگیری میتونین باهاش میلیونی پول در بیاری و کلی هم صرفه جویی توی هزینه هات کنی 😍
میلوووونی هااااا....
فقط باید بخوای و هدف داشته باشی ...
همین !
.
۶.
اگر هزینه دوره کمه ...
اصلا دلیل نمیشه کیفتش بده !
دوره من بیشتر از اینا میارزه همونطور خود بچه ها دوره قبل میگفتن این اموزشای شما فوق حرفه ایه ...
یا میگفتن من فکر کردم الان میگی ۷۰۰ یا ۸۰۰ تومن😐
یا همین دفعه چند نفر گفتن چقدر قیمت دوره خوبه اونم زمانی که هنوز من از تخفیف حرفی نزده بودم 😐
ولی من هدف دیگه دارم که خیلی با ارزش تر از پوله برام ...
برای همین این تخفیف رو روی دوره گذاشتم .☺️
.
۷.
دیگه تصمیم با خودتون ✋
میخوای برو دو دبه ماست بگیر تو دوهفته تموم شه 😂😂😂
میخوای هم دوره رو بگیر کلی سود ببر و حتی اگه هییییچ سودی نکنی اعتماد به نفست بالا میره و خودت از زندگی لذت میبری 😍😍
.