eitaa logo
ندای محیط زیست یزد
385 دنبال‌کننده
4.2هزار عکس
551 ویدیو
3 فایل
این یک کانال زیست محیطی است و فعالیت های زیست محیطی و فرهنگ سازی در آن انجام می دهد. فعالیت سیاسی در این صفحه انجام نمی شود.
مشاهده در ایتا
دانلود
برگزاری کارگروه زیربنایی، توسعه روستایی، عشایری و آمایش سرزمین و محیط زیست استان ✍️این نشست صبح امروز ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد و با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید. 📎👈مشاهده متن کامل خبر👉 🇮🇷 @OstanYazd
📌نخستین نشست تخصصی «نگاهی نو» به محیط زیست شهری برگزار شد 🔻همزمان با آخرین روز هفته محیط زیست، نشست تخصصی با حضور ابوالقاسم شهردار یزد، عزیزالله رئیس شورای اسلامی شهر، حمید رضا شهرداری، اعضای شورا و اساتید و صاحب نظران در حوزه محیط زیست برگزار شد. 🔻در این نشست در خصوص استفاده از پساب، آبیاری نوین، مشارکت مردم در پسماند صفر، نقش شهرداری‌ها در پسماند صفر و سایر مباحث بحث و تبادل نظر شد.
حضور فعال محیط بانان شهرستان تفت در مانور زلزله با هدف بررسی مشکلات زیست محیطی احتمالی در زلزله و ارائه راهکارهای لازم
بمناسبت هفته محیط زیست انجام شد دیدار کارکنان محیط زیست با خانواده معظم شهدا در شهرستان ابرکوه با حضور ریاست بنیاد شهید و حراست فرمانداری شهرستان انجام شد. در یکی از این دیدارها با خانواده معظم شهید خلیلی که فرزند این شهید والامقام در کسوت محیط بانی در سنگر محیط زیست در حال خدمت می باشد دیدار و ضمن تبریک هفته محیط زیست از خانواده بزرگوار این همکار تجلیل شد.
گشت شبانه از واحدهای صنعتی شهرستان يزد' واحدپايش اداره كل حفاظت محیط زیست یزد پیرو شکایات مردمی از واحدهای صنعتی داخل شهر وشهرك صنعتى يزد، بازديد بعمل آورد. در این بازدید از واحدهای که احتمال آلودگی در شب در مناطق مختلف شهر و شهرك صنعتى یزد داشتند بازديد سرزده بعمل آمد و بررسی های لازم در خصوص آلایندگی شرکت ها اعم از بو و …صورت پذیرفت که ضمن اخطار جهت رفع فوری آلودگی به آنها در صورت ادامه روند آلايندگى مطابق قوانین و مقررات برخورد صورت می پذیرد.
بمناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست انجام شد: تفاهم نامه‌ای برای بهره گیری بیشتر از انرژی‌های تجدید پذیر در یزد 🔸در نشست تخصصی مدیریت سبز و بهینه سازی مصرف انرژی، تفاهم نامه ۳ نهاد دولتی برای حمایت و اجرای طرح‌هایی با محور انرژی‌های تجدیدپذیر در راستای حفظ محیط زیست به امضا رسید. ادامه مطلب 👇 https://www.iribnews.ir/00HrlM ✅ خبرگزاری صدا و سیما - یزد
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🔸تفاهم نامه‌ای برای بهره گیری بیشتر از انرژی‌های تجدید پذیر در یزد ✅ خبرگزاری صدا و سیما - یزد
هم اکنون: مراسم تجلیل از محیط بانان نمونه کشور در استان آذربایحان شرقی محیط بان سجاد آذرنوش از استان یزد بعنوان محیط بان نمونه کشوری معرفی شده است .