eitaa logo
ندای محیط زیست یزد
385 دنبال‌کننده
4.2هزار عکس
551 ویدیو
3 فایل
این یک کانال زیست محیطی است و فعالیت های زیست محیطی و فرهنگ سازی در آن انجام می دهد. فعالیت سیاسی در این صفحه انجام نمی شود.
مشاهده در ایتا
دانلود
حضور فعال محیط بانان شهرستان تفت در مانور زلزله با هدف بررسی مشکلات زیست محیطی احتمالی در زلزله و ارائه راهکارهای لازم
بمناسبت هفته محیط زیست انجام شد دیدار کارکنان محیط زیست با خانواده معظم شهدا در شهرستان ابرکوه با حضور ریاست بنیاد شهید و حراست فرمانداری شهرستان انجام شد. در یکی از این دیدارها با خانواده معظم شهید خلیلی که فرزند این شهید والامقام در کسوت محیط بانی در سنگر محیط زیست در حال خدمت می باشد دیدار و ضمن تبریک هفته محیط زیست از خانواده بزرگوار این همکار تجلیل شد.
گشت شبانه از واحدهای صنعتی شهرستان يزد' واحدپايش اداره كل حفاظت محیط زیست یزد پیرو شکایات مردمی از واحدهای صنعتی داخل شهر وشهرك صنعتى يزد، بازديد بعمل آورد. در این بازدید از واحدهای که احتمال آلودگی در شب در مناطق مختلف شهر و شهرك صنعتى یزد داشتند بازديد سرزده بعمل آمد و بررسی های لازم در خصوص آلایندگی شرکت ها اعم از بو و …صورت پذیرفت که ضمن اخطار جهت رفع فوری آلودگی به آنها در صورت ادامه روند آلايندگى مطابق قوانین و مقررات برخورد صورت می پذیرد.
بمناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست انجام شد: تفاهم نامه‌ای برای بهره گیری بیشتر از انرژی‌های تجدید پذیر در یزد 🔸در نشست تخصصی مدیریت سبز و بهینه سازی مصرف انرژی، تفاهم نامه ۳ نهاد دولتی برای حمایت و اجرای طرح‌هایی با محور انرژی‌های تجدیدپذیر در راستای حفظ محیط زیست به امضا رسید. ادامه مطلب 👇 https://www.iribnews.ir/00HrlM ✅ خبرگزاری صدا و سیما - یزد
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🔸تفاهم نامه‌ای برای بهره گیری بیشتر از انرژی‌های تجدید پذیر در یزد ✅ خبرگزاری صدا و سیما - یزد
هم اکنون: مراسم تجلیل از محیط بانان نمونه کشور در استان آذربایحان شرقی محیط بان سجاد آذرنوش از استان یزد بعنوان محیط بان نمونه کشوری معرفی شده است .
بمناسبت هفته محیط زیست در شهرستان مهریز انجام شد: همایش دوچرخه سواری و پاکسازی در منطقه برفکوهه غربالبیز
حضور مدیران صنعتی شهرستان مهریز در محل اداره حفاظت محیط زیست در راستای گرامیداشت هفته و تاکید بر شعار هفته بعنوان سهم من در تداوم حیات
در پی تشکیل کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا در استان در جهت اجرای مصوبات کارگروه، کارشناسان پایش اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اردکان اقدام به پایش شبانه روزی صنایع و تعطیلی موقت واحدهای صنعتی و مراکز موثر بر ایجاد و تشدید آلودگی هوا نظیر واحدهای سنگ شکن ، دانه بندی شن و ماسه ، کوره های آجر پزی ، واحدهای تولید آهک و کارخانجات کاشی و سرامیک حوزه شهرستان مورد پایش و بررسی قرار گرفت و در این راستا چهار واحد دانه بندی سنگ و شن و ماسه ، دو واحد آسفالت ، یک واحد کوره تولید آهک که به مصوبات توجه ننموده بودند، نسبت به توقف فعالیت آنها اقدام شد .
23.28M حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست و در راستای شعار سهم من از تداوم حیات انجام شد: 🎥 بازدید نماینده مردم شریف تفت و میبد از برخی صنایع فعال کاشی و سرامیک میبد همزمان با هفته محیط زیست و تاکید بر نقش صنایع در حفظ محیط زیست
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
⏺ نمایشگاه عکس بمناسبت هفته محیط زیست در شهرستان تفت - نیر با حضور ۱۱۰ عکاس برگزار شد. <<سهم من از تداوم حیات >> روابط عمومی و امور رسانه اداره کل حفاظت محیط زیست استان یزد
رکاب زنی دوچرخه سواران در شهرستان خاتم به مناسبت هفته محیط زیست به گزارش روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خاتم دوچرخه سواران شهرستان به مناسبت هفته محیط زیست مسیر و حاشیه مرز جنوبی پناهگاه حیات وحش بوروییه را رکاب زدند و در پایان با همکاری پرسنل ادارات حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان ورودی شهر هرات از سمت نیریز را در راستای طرح ملی مسیرسبز_ایران پاک از زباله پاکسازی نمودند.