eitaa logo
نابغه هوشمند
150 دنبال‌کننده
50 عکس
15 ویدیو
0 فایل
سازنده انواع بازیهای فکری افزایش هوش کودکان nabeghehooshmand.ir سایت نابغه برای تهیه محصولات از تولید کننده به صورت مستقیم
مشاهده در ایتا
دانلود
هوش اجتماعی هوش اجتماعی به زبان ساده یعنی بتوانیم ارتباط موثری با دیگران برقرار کنیم و آن را حفظ کرده و گسترش دهیم؛ هوش اجتماعی به معنای باهوش بودن در ارتباطات است.
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉 🥳 حضور نابغه هوشمند در نمایشگاه رفاهی کارکنان علوم پزشکی اصفهان واقع در دانشگاه علوم پزشکی ساختمان پژوهش ها
🟢 تقویت مهارت های اجتماعی : بازی های رومیزی معمولا به صورت گروهی بازی میشوند و بازیکنان باید در کنار هم کار کنند تا به هدف مشترک برسند این تجربه میتواند باعث تقویت مهارت های اجتماعی بازیکنان مثل همکاری ، ارتباط برقرار کردن، قدرت مذاکره و رهبری شود.
🟡 تقویت تمرکز و توجه: بازی های رومیزی معمولا به معنایی "استراتژیک" هستند که برای برنده شدن نیاز به تمرکز و توجه بالا دارید. این کار میتواند به شما کمک کند تا تمرکز و توجه خود را بهبود بخشید.
🟠 تقویت مهارت های شناختی: بازی های رومیزی معمولا شامل مسائل شناختی مختلفی مثل پازل، چالش های منطقی و حل معما های گوناگون هستند. این کار میتواند به شما کمک کند تا مهارت های شناختی خود را بهبود بخشید.
🟣 افزایش خلاقیت: بازی های رومیزی معمولا به شما اجازه میدهند تا خلاقیت خود را به کار ببندید و راه های جدیدی برای حل مسائل پیدا کنید. این کار میتواند به شما در کارهای روزمره و حل مسائل کمک کند.
🔵 سرگرمی و استراحت: بازی های رومیزی میتوانند برای شما یک فرصت برای استراحت و سرگرمی باشند. شما میتوانید از روزگار خسته کننده خود برای چند ساعت فرار کنید و از بازی های جذاب و هیجان انگیز لذت ببرید.
💢نکاتی مهم که پدر و مادران برای تربیت نوزاد خود باید به آنها توجه کنند : 🟢 نوزاد خود را با گریه رها نکنید. هنگامی که او گریه می کند بلافاصله به او پاسخ دهید. 🔵 با نوزاد خود صحبت کنید، قرآن یا آواز بخوانید و در یک کلام با او مهربانانه و عاشقانه سخن بگویید. 🟣 به صداهای نوزاد واکنش نشان دهید و با آنها همصدایی کنید. 🔴 به آنها لبخند بزنید.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
آرزوم شده مشهد هم ...💚💚 یاامام رضادعوتنامه ماراهم امضاء کن به زودی انشاءالله... ⭕️کلیپ رو ببین اگه مثل من دلتنگ زیارت امام رضا علیه السلام هستی 🌹سلامتی و تعجیل در فرج مولا صاحب الزمان عجل الله هدیه به امام رضا علیه السلام( ۱۴)مرتبه صلوات بفرست 🌹 💢 به کانال نابغه هوشمند بپیوندید 👇 ‌‌‌‌@nabeghehooshmand
بزرگی میگفت: پدرم، ارزشمندترین هدیه را به من داد او مرا باور داشت اولین منبع اعتماد به نفس هر انسان اینست که پدر ومادر او را باور داشته باشند. اگر می خواهید فرزند موفقی داشته باشید این اولین گامست @nabeghehooshmand