eitaa logo
مشاغل دلاری 💰| نسیم سبحان
106 دنبال‌کننده
25 عکس
3 ویدیو
1 فایل
دراین کانال قدم به قدم به دنیای درآمد دلاری وارد می‌شیم واولین مشتری خارجی را بدون سرمایه وتجربه جذب‌میکنیم💎 ✅افراد صاحب مهارت ✅افراد مبتدی ✅ارائه نقشه راه تا کسب #درآمد آیدی پشتیبانی: @hossein_nasimsobhan لینک ثبت نام: https://nasimsobhan.ir/dollar
مشاهده در ایتا
دانلود
❓چگونه می توانم معضل زبان انگلیسی را حل کنم؟ ✅خوشبختانه دنیای علم و فن‌آوری کار را راحت کرده است. کافی است هر کلمه و جمله‌ای که با آن برخورد کردید و متوجه نشدید را در گوگل ترنسلیت کپی کنید و ترجمه آن را ببینید. هر چند که فقط یک بار آموزش کار با پنل کاربری این سایت‌ها را ببینید به آن مسلط خواهید شد و نیازی به گوگل ترنسلیت هم ندارید.
❓آیا کار با این پلتفرم‌ها پیچیده است؟ ✅خیر ، این پلتفرم‌ها توسط سازنده و طراحانشان تا حد امکان ساده طراحی شده‌اند تا هر کسی بتواند به راحتی در آن فعالیت و کسب درآمد کند.
❓آیا با موبایل هم میشود از این پلتفرم ها درآمد دلاری کسب کرد؟ ✅بله امکان کار با موبایل هم هست ولی سرعت کار و انجام میکروتسک‌ها یا همان وظایف ساده با کامپیوتر و لپ تاپ بخاطر وجود موس(ماوس) و مانیتور بزرگتر کمی سریعتر است.اما در کل بله با موبایل هم می شود.
❓آیا می‌توان با چند اکانت داخل این پلتفرم‌ها کار کرد تا درامد دلاری بیشتری کسب کنیم؟ ✅بله ،می‌توانید اکانت‌های بیشتری بسازید و به اصطلاح این پلتفرم‌ها را دور بزنید .
❓آیا این پلتفرم‌ها نیاز به رفرال (زیرمجموعه گیری) دارند؟ ✅خیر بدون نیاز به زیرمجموعه گیری به شما درآمد می دهند.
❓این‌ ذهنیت وجود دارد که اگر با این پلتفرم می توان درآمدی روزانه داشت پس دیگر کسی سر کار نمیرفت و همه این کار رو انجام میدادند! ✅این استدلال از پایه اشتباه است. به چند دلیل: یکی اینکه این‌ها پلتفرم‌های خارجی است و عمده افرادی که در این‌ها فعالیت میکنند ساکن کشورهای دیگر هستند. در بیشتر این کشورها اگر شخص مثلا 20 دلار از این پلتفرم در بیاورد،صرفا میتواند پول یکی دو وعده غذایش را تامین کند و نهایتا حتی صرف مخارج یک‌روز خود هم نمی شود. اما در ایران قواعد فرق می کند آن هم بخاطر اختلاف ارزش ریال و دلار است. دوم اینکه همه از این پلتفرم‌ها و نحوه کار آن‌ها باخبر نیستند. سوم اینکه افرادی که هم که با خبر میشوند یا به آن‌ها میگویی،بیش از 99 درصدشان باور نمیکنند و پیگیر این ماجرا نمیشوند،پس در نتیجه تعداد افرادی که وارد این مارکت میشوند و در این پلتفرم‌ها فعالیت دارند تعداد زیادی نیست. همینجوری هم خوب است.اگر همه هجوم میاوردند که عرضه و تقاضا به هم میخورد و دیگر نمیشد در این پلتفرمها کار کرد. و از طرفی اینفلوئنسرهایی که در شبکه های اجتماعی در زمینه آموزش کسب درآمد دلاری فعال هستند،این پلتفرم‌هایی که در این دوره معرفی کردیم را معرفی نمیکنند .کار درستی هم میکنند. چون اگر عرضه و تقاضا به هم بخورد و همه دسترسی داشته باشند دیگر خودمان هم نمیتوانیم در آن‌ها درامد کسب کنیم.
❓کار با این پلتفرم‌ها چیست؟ ✅داشتن یک کامپیوتر یا لپ‌تاپ یا تبلت که به اینترنت متصل است.
❓آیا پشتیبانی هم می‌کنید؟ ✅این دوره‌ به شکلی طراحی شده که تمام نکاتی که با آن ممکن است مواجه شوید برایتان به صورت صفر تا صد توضیح داده شده به شکلی که نیازی به هیچ پشتیبانی نداشته باشید. تمام مطالب این دوره بسیار ساده است و تمام مراحل توضیح داده شده و به چالشی برخورد نمیکنید که نیاز به پشتیبانی داشته باشید. ولی در عین حال داخل دوره پل ارتباطی پشتیبانی قرار دارد.
❓ارزش این دوره چقدر است؟ ✅ارزش این دوره معادل یک روز کاری شما با درآمد دلاری هم نیست
حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
☝️چند دقیقه وقت بذار این ویدیو را تا اخر ببین☝️ جهت دریافت این دوره به لینک سایت زیر مراجعه کنید 👇 🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻🔻 https://nasimsobhan.ir/product/dollari/