eitaa logo
کانال جوانان انقلابی
42.9K دنبال‌کننده
19K عکس
14K ویدیو
81 فایل
1 لینک
رهبر انقلاب :
🌀 بنده به #جوانان_انقلابی متدین ارادت دارم.۹۵/۳/۲۵

📌 روابط عمومی:👇
@gamedovome_javanan

.
.
.
.
..
.
تبلیغات👇
https://eitaa.com/joinchat/1218838545Cf7a6c050a4
مشاهده در ایتا
دانلود
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🎥 پاسخ استاد دانشگاه تهران به محمد فاضلی/ چرا به دروغ می‌گویید سرمایه اجتماعی از بین رفته است؟


☑️به کانال جوانان انقلابی بپیوندید👇
🆔️ @naslechaharome
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🔴 حمله براندازان بی‌فرهنگ به پلیس لندن

بعد از این ماجرا جامعه جهانی باید ۴۰ سال مهار این وحوش توسط ایران رو ایستاده تشویق کنه

☑️به کانال جوانان انقلابی بپیوندید👇
🆔️ @naslechaharome
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🔴🎥 اگر پوشش انسان‌ها با برگ انجیر هم باشد، باز هم پوشش غیرقانونی وجود دارد

♦️بیژن پیروز (استاد دانشگاه): هر نوع حجابی را به عنوان ملاک در نظر بگیریم، باز هم کسی می‌تواند لباسی غیر از آن را بپوشد که لباس ناجور و غیر استاندارد باشد، یعنی لباسی با پوشش نامناسب


☑️به کانال جوانان انقلابی بپیوندید👇
🆔️ @naslechaharome
🔴آدیداس در هلند
دیروز این عکس را گرفتم.

دنیا به سمت پوشش داره میره. انقدر تعداد محجبه‌ها در اینجا هم ( مثل فرانسه) در حال افزایش هست که برندهای ورزشی هم لباس های مورد پذیرش بانوان مسلمان را، طراحی، تبلیغ و روانه بازار می‌کنند. نکته مهم گرایش زنان فرانسوی و هلندی الاصل به سمت اسلام و پوشش هست. این یعنی عوارض و پیامدهای بی‌پوششی رو خوب تجربه کردند که فعالانه و با اراده به سمت پوشش در حال گرایش هستند.

دختران و زنانی که در ایران در حد افراط مخالف پوشش هستند، از عواقب جامعه‌ای که پوشش برای زنانش آزاد شود بی‌خبرند. در کتاب «بازگشت به پاکدامنی» وندی شلیت نویسنده زن آمریکایی، کامل از راه رفته دختران و زنان در این خصوص در آمریکا گفته است که به یاری خدا از آن بیشتر خواهم نوشت.


✍مشاهدات، تجارب و یادداشت‌های یک ایرانی در فرانسه، #هلند و ایران
@ninfrance

🆔️ @naslechaharome
🔺حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بیت (ع) مبارک باد

🆔️ @naslechaharome
انگلیس به دنبال آشوبگران ضدانقلاب

🔹پلیس لندن: برای شناسایی کسانی که قصد داشتند با پرتاب سنگ و... به دیگران صدمه وارد کنند به کمک و حمایت مردم نیاز داریم. اگر کسی را از مشاهده تصاویر تشخیص دادید، لطفاً در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

🆔️ @naslechaharome
تذکّر:
۱. رهبر انقلاب، استاد مطهری را "مبناسازِ نظام جمهوری اسلامی" دانست و استاد مصباح را "عقبۀ نظریِ نظام جمهوری اسلامی"، ولی گویا ما به "حداقل‌ها" بسنده کرده‌ایم و این و آن را "بزرگ" و "متفکّر" و "اندیشمند" انگاشته‌ایم.

۲. نباید ساحت اندیشه و معرفت را گرفتار آفت "سطحی‌نگری" و "زردگویی" و "همه‌چیزدانی" و "استادسازی" کنیم، و از "سرچشمه‌های اصیل و اوّلیّه"، دور افتیم. "آب زلال" را باید در "سرچشمه" طلب کرد و نه در پایین‌دست. پایین‌تر که بیایید، خبری از آب زلال نخواهد بود.

۳. همگان، حقّ اظهارنظر دارند، امّا فقط عدّۀ بسیار اندکی، صلاحیّت "پرچم‌داریِ جبهۀ فکریِ انقلاب" را دارند. اگر افراد در "حد" خودشان نبینیم و تصویرهای افسانه‌ای و تخیّلی از آنها بسازیم، شأن و منزلت جبهۀ فکریِ انقلاب را فروکاهیده‌ایم.

۴. اگر جز این بود، این‌همه "فتنه‌انگیزی" و "قباحت" و "خباثت" و "خیانتِ" یک شوت‌زنِ اشرافی را به "خطا" تقلیل نمی‌دانند و آن‌گاه به‌خطا، خویش را منصف و حقّ‌گو معرفی نمی‌کردند. خصوصیّتِ جهلِ مرکّب، همین است.

۵. دوران زردگویی و همه‌چیز‌دانی به سر رسیده است. نیروهای نسلِ سوّمی در جبهۀ فکریِ انقلاب، "تقسیم‌کار" کرده‎‌اند و "عملیّات‌های خاص" انجام می‌دهند و "تک‌تیرانداز" هستند. اینان قدردان "بزرگان" و "پیشگامان" هستند و نسجیده و ناپخته دربارۀ آنها قضاوت نمی‌کنند.

۶. "مرزبندی‌" به معنی "نفرّت‌پراکنی" نیست...
"علی کریمی" در عرض "حسن عباسی" نیست...
"فوتبال"، مهم‌تر از "حقایق اسلامی و انقلابی" نیست...
"تشخیص غلط"، حاکی از "بیان حقّ" نیست...

🗣مهدی جمشیدی

🆔️ @naslechaharome
🔺سردار آزمون از تیم ملی خط خورد ولی معلوم نیست چطوری امروز گل زد !

🔹در حالی که برخی سلبریتی های بی سواد و برخی رسانه های بیگانه مدعی خط خوردن سردار آزمون از تیم ملی شده بودند و تلاش می‌کردند به همین بهانه دیگر بازیکنان تیم ملی را تحریک به انصراف از حضور در تیم ملی و جام جهانی کنند، مشخص شد خبر آنها از اساس کذب بوده…

🆔️ @naslechaharome
📸 انتقاد شهردار لندن از خشونت تظاهرات براندازان علیه جمهوری اسلامی در لندن

🔹صادق خان شهردار لندن از اعمال خشونت و آشوبگری برخی از تظاهرات کنندگان در مقابل سفارت ایران در لندن انتقاد کرده و خواستار برخورد با عوامل اغتشاش شد.او در رشته توییت هایی نوشت: صحنه های روز یک شنبه کاملا غیرقابل قبول بود. اقلیتی خود خواه که اعتراضات صلح آمیز را به خشونت تبدیل کردند باید به پیشگاه عدالت آورده شوند. حق اعتراض صلح آمیز سنگ بنای دموکراسی ماست، اما حمله به پلیس و سایر گروه های مردمی تحمل نخواهد شد.

🔹 من در تماس نزدیک با نیروهای پلیس بوده و آنها از حمایت کامل من برخوردار خواهند بود تا عوامل این بی نظمی را شناسایی کنند. من به نمایندگی از مردم لندن امیدوارم نیروهای پلیس سریعا بهبود پیدا کنند. از مردم می‌خواهم عوامل اغتشاش را به صورت ناشناس به ما معرفی کنند.

🆔️ @naslechaharome
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🔴 #علی_کریمی درمورد مصادره اموالش توییت زده که خونه بدون خاک ارزش نداره؛ حالا یکی رفته با سرایدار خونه صحبت کرده ، میگه کریمی این خونه رو فروخته رفته خارج!
همینقدر وقیح!

#تروریست‌های_خیابانی

🆔️ @naslechaharome
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🔺ابتکار رئیسی در نمایش تصویر حاج قاسم در مجمع عمومی سازمان ملل

🔸مصطفی فارویی (فعال رسانه‌ای):

🔹موقعی که رئیسی، اسم حاج قاسم را آورد، تحرکی در سالن اصلی سازمان ملل به وجود آمد و کشورهای دوست، خوشحال شدند.

🔹هیچ ابتکاری بهتر از این نبود که او، نماد قدرتمند ایران را در این جایگاه به جهانیان نشان دهد، در واقع نمایش ایران قدرتمند به معنای امنیت منطقه

🆔️ @naslechaharome