خوب حالا بیاین حساب کنیم که چقدر وسایل میبره
.
ظرفش که با سنگ مصنوعی بزنیم نهایتا 5000 ت ملات میشه تازه ظرفشم با قالبهای که خودمون درست میکنیم میزنیم
.
یک کیلو پارافین میخریم نهایتا بین 80 تا 85 هزارتومان
.
فتیله و رنگ نهایتا 5000 تا 7000 ت
.
گفتم نهایتا چون قیمت شهرها مختلف برای همون نوشتم نهایتا
.
نهایتا میشه 100 هزارتومان
.