🔴 اعلام مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای استان:
🔹اهواز : میدان مولوی (سه گوش) ساعت ۹:۳۰ تا چهار راه آبادان
🔹خرمشهر: از چهارراه شهید مطهری به سمت مسجد جامع ساعت 09:30.
🔹 آبادان: از خیابان یک احمد آباد به سمت مصلای ثانم الائمه ساعت 09:30.
🔹رامهرمز: از میدان آزادی به سمت میدان سلمان فارسی ساعت 9:30 صبح.
🔹شوشتر: از میدان 17 شهریور به سمت بقعه متبرکه امامزاده عبداله ساعت 9:30 صبح.
🔹سوسنگرد: از میدان شهرداری به سمت مصلای نماز جمعه ساعت 9:00 صبح.
🔹مسجدسلیمان: از میدان آزادی (بانک ملی) به سمت میدان یاعلی ساعت 10:30 صبح.
🔹باغملک: میدان امام خمینی(ره) – بلوار آیت الله خامنه ای – خیابان مدرس – خیابان شهرداری ساعت 10:00 صبح.
🔹ایذه: از میدان امام علی(ع) به سمت مصلای نماز جمعه ساعت 10:00 صبح.
🔹بهبهان: میدن شهید مراحل – خیابان عدالت- میدان شهید جوانمردی – میدان بانک ملی – خیابان امام حسین(ع) ساعت 10:00 صبح.
🔹ماهشهر: از میدان امام (ره) به سمت مصلای نماز جمعه ساعت 9:30 صبح.
🔹دزفول: میدان امام خمینی (ره) - چهارراه امام(ره) – خیابان شریعتی - پل جدید - گلزار بهشت علی ساعت 09:30 صبح.
🔹شوش دانیال: از میدان بسیج به سمت مصلای نماز جمعه ساعت 9:00 صبح.
🔹اندیمشک: مسیر حرکت: از مسجد محمدی - خیابان امام ره - میدان امام ره - میدان شهدای راه آهن ساعت 10 صبح
⭕️
#فریاد_خوزستان:
✅
#تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEJ1qIsh4KO3CLHllA
✅
#ایتا:
http://eitaa.com/joinchat/1933312000Cd6b376f134