آیا ژل انگبین گرون هست؟
ولی با یک نگاه درست🤔مشخص میشه اصلا قیمتی نداره؟
هر یک کیلو شاه انگبین که 50گرم ژل رویال توش میکس شده و شما اگر مرتب هر روز ناشتا یک قاشق بخورید
۶۰ روز طول میکشه تا تمام بشه
یعنی روزی ۴۲هزار تومان
🔴پول دو تا پفک
🔴 پول دو تا بستنی
🔴پولی کمتر از یک ساندویچ فلافل
🔴پولی تقریبا قد یک بطری شیر
🔴پولی کمتر از قلیون تو ارزونترین قلیان سرا
🔴پولی امدازه دو تا کیک معمولی
🔴 پول دو تا بسته تخمه
🔴پولی کمتر از چند نخ سیگار
🔴پولی کمتر از یک کرایه اسنب
🔴پولی کمتر چند گیک اینترنت همراه که هر سه چهار روز تموم میکنیم
🔴پولی کمتر از دو تا دلستر لیمویی
و غیره........
(این نگاه ما است یک چیز و گرون حساب میکنه یک چیز و ارزون
این اهمیت خوردن غذای سالم هست که برای ما هست یا نیست)
┏━——━🐝🍯🐝━———━┓
✅ لینک کانال جهت سفارش: 👇🏻
@parvane_abedini
✅ لینک سایت با درگاه پرداخت و اینماد الکترونیک:👇🏻
(
https://nikanshahdsabalan.ir/shop/(
❤️برای ثبت سفارش همین الان اقدام کن:
📲09143040268 خانوم عابدینی