فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
نمیخواد بری بخری کیلو ۲۰۰_۳۰۰ تومن 😒 فقط با سه قلم مواد ی عالمه بستنی درست کن 😍😋 هم خوشمزه تر و باکیفیت‌ تر میشه هم خیلی ارزونتر در میاد😁 اگه آموزش کامل و کلی خنک میخوای بزن رو لینک زیر🍹🍸🍦👇 ‌https://eitaa.com/joinchat/3292135790C8a9801d78f تازه کلی‌ام واسه فامیل شوهرت کلاس بزار😁😜