🇮🇷روناس |آموزش جواهردوزی 🇮🇷
۵. اگه دو دبه ماست سون بگیری یا دو تا شونه تخم مرغ قیمتش شبیه قیمت دوره ما میشه 😂😂😂 ولی اگه این هنر یاد بگیری میتونین باهاش میلیونی پول در بیاری و کلی هم صرفه جویی توی هزینه هات کنی 😍 میلوووونی هااااا.... فقط باید بخوای و هدف داشته باشی ... همین ! .