🗣اینا رو گفتم
چون بعضی از رفقا پیام میدن آقا دوره هاتون خیلی گرونه...
✅حرفم اینه رفقا
ما برای رشد خودمون ارزش قائل نیستیم😞
الان یک نوشابه 🥃خانواده شده ۳۰ هزارتومان
یک پرس چلو گوشت 🍲حداقل ۲۰۰ هزارتومان
📌
اما اینو میدونم اگر دوره ها رو #رایگان بدیم شما ارزشش رو نمیدونید
اما الان ارزش یک پرس چلوگوشت رو میدونید چون میدونید چقد خوشمزه هست😋 و ارزشش رو داره.