eitaa logo
آکادمی آموزشی راهی نو
3.4هزار دنبال‌کننده
222 عکس
29 ویدیو
2 فایل
سیدمحسن میرعمادی | راهبر زندگی از شفای زخم تا شکوفایی تو کمکت میکنم زخمهای زندگیت شفا بگیره و زندگی که دوست داری رو بسازی فلسفه|عرفان|روانشناسی|الهیات|مارکتینگ Insta| @Smohsenmiremadi Web|Academyrahino.ir ➕نتایج @natayeje_rahino ➕پشتیبان @ad_rahino
مشاهده در ایتا
دانلود
. . فعلا ترجیح میدم سکوت کنم اما بدانید وارد دوره خاصی از کشور و منطقه و جهان شدیم! در اولین فرصت با شما دوستان صحبت خواهم کرد و مطالبی رو عرض میکنم که نشنیده اید ولی الان نه ؛ چون الان بین هواداران آقای پزشکیان و جلیلی هر دو هیجان غالبه و نمیشه انتظار حرف معقول داشت؛ یک طرف الان دنبال مُقَصِّره و طرف دیگه شاد و سرمست از پیروزی؛ البته هر دوهم گذرا و ناپایدار و سطحی فقط ۲ بنده رو برای سالهای آینده بشنوید که روی آن مانور خواهم داد ان شاالله... 📍۱)الحمدلله تمام صحنه طبق مشیت الهی و طبق طرح خدا داره جلو میره 📍۲)باید از ضعف به رسید! . . . .
. . میپردازیم به ادامه وظایف و زندگی و کار و اهدافمون... . .
. . طبق معمول در جلسه نقطه زنی پنج شنبه مون خانم دکتری با اضطرابی که به مدت ۱۷ سال یدک میکشیدند و از ملاقات با علامه جعفری(ره) تا سالها دارو درمانی برایشان موثر واقع نشده بود و ناامید از همه جا برای اتمام حجت با خودشان به عنوان تیر آخر، یک جلسه نقطه زنی آمدند و ...👇 . .
. . البته این شفاها به لطف خدای عزیز و مهربان هست که داره رخ میده❤️ . .
. اگر از ماجرای انتخابات در شوک استرس و ناامیدی قرار گرفته اید متاسفانه باید بگم که هنوز در سطح رخدادها هستید و با اتفاقی خوشحال و با اتفاقی دیگر اذیت میشید؛ تمام این حوادث در طرح خداوند است و طبق مشیت بالغه الهی در حال تدوام و تکمیل است و پس از کمی چالش ها و حوادث تلخ؛ ایران عزیز تبدیل به یک امپراطوری الهی و توحیدی بزرگ در دنیا خواهد شد؛ تا میتوانید خودتون رو بسازید که آن روز به کار باباعلی جان بیاید؛ کار دست خدا و اهل بیته👌 .
. . و امّا صلی الله علیک یااباعبدالله🖤 . .
. رسیدیم‌ به ماه عزای ارباب مون😢 از امشب بیاییم دیگه هیچ شانی برای خودمون قائل نشیم ؛ یک دهه نوکری تمام عیار برای اربابمان کنیم، هرچقدر خالصانه تر و بی ادعاتر هم بهتر😭 . فرقی نکنه برامون اگه دستشویی محافل رو بشوریم یا سخنرانی کنیم یا کفش جفت کنیم یا سینه بزنیم‌ یا بانی بشیم هییییچ فرقی نکنه چون نوکر نوکره! همه چیز فانی است جز اباعبدالله(ع) . .
. . لحظاتی خلوت کنیم با امام مون و این نوا رو گوش کنیم و با چشمان تر آماده ورود به ماه محرم شویم سلام محرم... . .
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
. سلام 🖤 .
. . خیلیا فکر میکنن ما چون سیاه میپوشیم در محرم یا عزاداریم، تو قلبمون حالت افسردگی یا غم داریم یه پاسخ زیبا از شعر معروف محتشم👇 . .
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
. . 🎙پادکست؛ غمِ بهجت آور 🌱جنسِ غمِ امام حسین(ع) . .
. و باز یک نقطه زنیِ فنی و دقیق که به اندازه یک عمر مخاطبمون جلو افتاد. جالبه که از روانکاو تا استاد اخلاق تا جلسات مختلف تراپی مشکل اصلی رو نتونسته بودن به این صورت کشف کنن حال و احوالشون بعد جلسه👇 .
. چقدر میشه رو این حال مخاطب قیمت گذاشت؟ .
. . سالهاست‌ به عزیزانی که برای خودشون، گداییِ مبانی غربی و غیراصیل رو دارند، میگم که گاها مروِّجین این کتابها و تئوریها جز اولین کسانی هستند که در بزنگاهها منکر اون مبانی میشن و درگیر فساد و تباهی میشوند ؛ هیچ اندیشه ای به جز تعالیم الهی نمیتونه برای رشدفردی انسان نسخه کامل و جامع صادر کنه اهلش متوجه شدن چی میگم! . .
. سلام وقت بخیر👋 .
. جلسه نقطه زنی امروز خیلی جالب بود؛ نقطه زنی دختر خانمی ۱۷ ساله که مادرش براشون وقت گرفته بودند؛ اول حس شون رو بعد جلسه ببینید👇 .
. تخصص ما به وجد آوردن شماست نه با خواب و خیال و انگیزه خالی ، بلکه با علم و تخصص و معنویت و هزاران نکته باریکتر زمو🤌 .
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
. 🎙داستان این مادر و دختر جالب بود حتما گوش کنید📍 .
. سلام🖤 .
رسیدیم به خاص ترین شب و روز سال؛ عاشورا! قدرتمندترین جلوه توحید و رشد و جذبه الهی در این شب و روز ساری و جاریه اونم به واسطه دست و پا زدن عزیزترین مخلوق خدا زیر سم اسب در گودال قتلگاه😭 .
. این دستورالعمل رو میذارم اینجا همه از برکاتش بهره مند بشوند؛ التماس دعا از همه👇 .
. قربون مظلومیتت بشم ارباب غریبم😭 .