eitaa logo
┄┅═✧☫آموزش رایگان پـروانـه☫✧═┅┄
889 دنبال‌کننده
1.3هزار عکس
1هزار ویدیو
0 فایل
✾࿐༅🍃🌹🍃༅࿐✾ برای استفاده از آموزشهای رایگان و ذخیره آموزشها باید لینک کانال بین دوستانتون به اشتراک بذارید https://eitaa.com/joinchat/116523361C8b435af87b شماره من👇 09154280811 @Parvaneh811 همراه بامدرک فنی وحرفه ای
مشاهده در ایتا
دانلود
🔴قابل توجه دوستانی که درخواست داشتند . . ♥️چند لول با کیفیت رسید . . ❌ تعداد و درخواست کننده زیاد میباشد ♥️ الویت با کسانی میباشد که زودتر به ثبت انجام بدهند . . 🔮👆 عکسهای بالا نشان دهنده کار میباشد که خودم با همین کار زدم میتونید توی عکس کار ببینید . . 🔴برای اطلاع از پی وی در خدمتم .... ابعاد فوم 100*150 میباشد . . 🔮 سریعتر ثبت بزنید تا تمام نشده
✨🌸این 20 تا عدد کار میتونید در عرض بزنید در کنار کارهای خانتون و بچه داری و تفریح و استراحت و...... . . حالا حساب کنید در هفته شما 50 تا نمادسال بزنید ❓😍 . . بنظرتون واقعا نیست ❓ بجای اینکه بشینی و نزدیک بگیری نداری 😔 جیبت خالی 😔 ‌. . هفته ای دو الی چهار میلیون راحتی داشته باشید 👌👌
🔥💔بِسْــــــمِ‌اللَّهِ‌الرَّحْمَـنِ‌الرَّحِيــم💔🔥 🌸✨ مژده مژده مژده -_-_--- ♥️♥️♥️---_-_-_ هزینه ترم اول و 👈 هزینه 550 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم دوم و 👈 هزینه 400هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم سوم 👈280 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم چهارم و 👈هزینه 380 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم پنجم و 👈هزینه 380 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم ششم 👈 هزینه 400 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم هفتم مدل گل با زبان خارجی 👈 هزینه 380 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم هشتم 👈 هزینه 380 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم نهم 👈 هزینه 450 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم دهم و و 👈 هزینه 300هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم یازدهم 👈 هزینه 380 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم دوازدهم 👈هزینه 230 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم سیزدهم 👈 هزینه 210 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم چهاردهم 👈 هزینه 160 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم پانزدهم 👈هزینه 580 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم شانزدهم 👈 هزینه680 هزارتوان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم هفتدهم 👈 هزینه 400 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم هیجدهم 👈هزینه 380 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم نوزدهم 👈 هزینه 160 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم بیستم ³⁰مدل گل 👈 هزینه 680 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم بیست و یکم 👈هزینه 580 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم بیست و دوم 👈 هزینه 300 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ هزینه ترم بیست و سوم 👈 هزینه 250 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ گل‌ 👈 هزینه 230 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ گل 👈 هزینه 180 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ گل 👈هزینه 180 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ گل 👈 هزینه 180 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ گل 👈 هزینه 130 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ عروسک 👈 هزینه130 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ میوه‌جات خمیری 👈 هزینه 110 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ دکوری 👈 هزینه 320 هزارتومان -_-_--- ♥️---_-_-_ ✨♥️ مجموع بالا 👆👆 با قیمتهای تکی ببینید 👌👌 حدود 10/350/000 هزارتومان میباشد و شما فقط در این سه روز میتونید با 6/350/000 در تمامی این اموزشها شرکت کنیدددددددد یک فرصت برای و علاوه بر اینکه تنها با این قیمت 6/350/000 تمامی آموزشها را دریافت میکنید تا آخرسال هر نوع که بشود شما میتونید بدون هیچ هزینه ای ❌❌ اموزشهای دریافت کنید 👌👌 دیگر از این بهتر چی میخواین ❓❓❓ ❌❌ کجا دیدید که 4/000/000 میلیون تومان بذارند ❓❓❓ 🌸✨بهترین برای کنار خانواده 👌👌