eitaa logo
مینیکالا
235 دنبال‌کننده
51 عکس
9 ویدیو
0 فایل
پشتيباني: 02191011878
مشاهده در ایتا
دانلود
برخی از آنلاین شاپ ها هستند که عکس محصول را در سایت گذاشته اند و شما از طریق دیدن آن می توانید محصول را خریداری کنید. اما ممکن است همیشه توضیحاتی که فروشنده در مشخصات محصول نوشته است برایتان کافی نباشد. یا شما نیاز داشته باشید با فروشنده در مورد محصول صحبت کنید. بنابراین برای داشتن خرید بهتر از فروشگاه های آنلاین که می توانید با فروشنده گفتگو کنید خرید کنید. برای مثال مینیکالا امکان چت و تماس تلفنی را برای شما با فروشندگان گذاشته است تا شما بتوانید به صورت مستقیم با فروشنده در ارتباط باشید.
"هزینه ارسال کالا" هزینه ارسال کالاها در بیشتر آنلاین شاپ ها به عهده مشتری است. بنابراین شما باید مبلغی اضافه تر از مبلغ محصول را برای ارسال پرداخت کنید. اما برخی از فروشندگان مینی کالایی هستند که هزینه ارسال محصول را رایگان تعریف کردند و یا اگر شما بیشتر از مبلغی خرید کنید هزینه ارسال برای شما رایگان می شود.
بیشتر سایت های فروشگاهی امکان این که شما به صورت مستقیم با فروشنده در ارتباط باشید را ندارند. بنابراین شما باید یا اعتماد بکنید برای خرید یا اگر بتوانید نظرات خریداران قبلی را در مورد تجربه خریدشان بپرسید. اما محیط داخلی مینی کالا به صورتی طراحی شده که شما میتوانید هم نظر خریداران قبلی آن محصول را ببینید و بخوانید، هم می توانید با فروشنده ها در ارتباط مستقیم باشید.
معایب خرید از آنلاینشاپ های نامعتبر این است که نمیگذارند محصولی را که خریداری کرده اید درصورتی که به دلیلی نخواهید مرجوع کنید! در صورتی که یک فروشگاه اینترنتی معتبر باید این قابلیت را داشته باشد که درصورت عدم نارضایتی مشتری کالا مرجوع شود. البته این را در نظر داشته باشید کالاهایی مثل مواد خوراکی،آرایشی و بهداشتی،دارویی امکان مرجوعیت ندارند. راستی مینیکالا امکان مرجوعیت کالاهم داره. ——————————————— همين حالا ميتوني مينيكالارو از طریق لینک های زیر نصب كني و كارتو شروع كني🌱 ——————————————— دانلود از کافه بازار: https://cafebazaar.ir/app/net.minikala.app دانلود مینیکالا از مایکت: https://myket.ir/app/net.minikala.app
مینی‌کالا چطور امنیت خریدت رو تضمین می‌کنه؟ ‌‌ ‌‌مینی‌کالا سعی کرده از طریق راه‌های مختلفی امنیت خرید رو تضمین کنه... ‌ویدیوی بعدی رو تا انتها ببینید تا کاملا با این راه ها آشنا شین.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
"تضمین امنیت خرید در مینی کالا" ——————————————— همين حالا ميتوني مينيكالارو از طریق لینک های زیر نصب كني و كارتو شروع كني🌱 ——————————————— دانلود از کافه بازار: https://cafebazaar.ir/app/net.minikala.app دانلود مینیکالا از مایکت: https://myket.ir/app/net.minikala.app
"چند تکنیک برای فروش بیشتر در فروشگاه آنلاین شما" چگونه محصول بیتری بفروشیم و مشتری بیشتری جذب کنیم؟ آیا می خواهید فروش فروشگاه اینترنتی خود را افزایش دهید؟ چندین تکنیک وجود دارد که می‌توانیم از آنها برای تقویت رشد یک فروشگاه آنلاین استفاده کنیم. که در ادامه آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد. ——————————————— همين حالا ميتوني مينيكالارو از طریق لینک های زیر نصب كني و كارتو شروع كني🌱 ——————————————— دانلود از کافه بازار: https://cafebazaar.ir/app/net.minikala.app دانلود مینیکالا از مایکت: https://myket.ir/app/net.minikala.app
"توضیحات دقیق محصول" هنگام خرید آنلاین مشتری نمیتواند محصول را به صورت فیزیکی ببنید. بنابراین لازم است شما به عنوان فروشنده توضیحات دقیق محصول از جمله وزن،ابعاد و یا قد و.. موارد مورد نیاز را در اختیار مشتری قرارد دهید تا ایشان با اطلاع کامل تری نسبت به خرید محصول اقدا کند. نمایش تصاویر از زوایای مختلف نیز می تواند کمک بزرگی به مشتری شما کند.
"محصولاتی را برای فروش بگذارید که موجود دارید" برخی از فروشگاه ها هستند که برای این که محصولاتشان کامل تر باشد ممکن است کالایی را که موجود ندارند را به عنوان کالای موجود داخل فروشگاه بارگذاری کنند برای فروش. در این مواقع اگر شخصی از شما خریدی انجام دهد و شما نتوانید محصول را برای ایشان موجود کنید ایشان مجبور می شود سفارش خود را کنسل کند و این باعث می شود تا تمایل به خرید از فروشگاه شما را از دست بدهد.
"تخفیف نیز یکی از گزینه های چند تکنیک برای فروش بیشتر در فروشگاه شماست" تخفیف یکی از با ارزش ترین ابزار متقاعدسازی در فروش آنلاین است. بالاخره چه کسی دوست ندارد همان محصول را با قیمت مقرون به صرفه‌تر بخرد؟ در اینجا چند نمونه از رایج ترین تبلیغات در تجارت الکترونیک آورده شده است: *ارسال رایگان *یک محصول را بخرید و دیگری را رایگان بگیرید *هدایا یا نمونه های رایگان *کوپن های تخفیف *تخفیف بر اساس درصد *تخفیف مقدار انواع مختلفی از تبلیغات وجود دارد و همیشه مهم است که تجزیه و تحلیل کنید که کدامیک با مدل کسب و کار شما و مخاطبان هدف شما مطابقت دارد.
"نمایش نظرات مشتریان سابق" یکی از بزرگترین چالش های تجارت الکترونیک ایجاد یک پیوند قابل اعتماد با مشتری است و نظرات واقعی در مورد فروشگاه و محصولات آن ابزاری عالی برای تقویت این پیوند است. مطالعات نشان می دهد که 79 درصد از مصرف کنندگان هم به ارزیابی هایی که در فروشگاه های آنلاین پیدا می کنند و هم به یک توصیه شخصی تکیه می کنند. به این ترتیب، نظرات مثبت و صمیمانه مشتریان شما باعث فروش جدید می شود. برای دستیابی به این هدف، تنها کاری که باید انجام دهید این است که انتظارات مشتریان خود را برآورده کنید و سپس آنها را تشویق کنید که یک بررسی مثبت و بی طرفانه در فروشگاه شما بگذارند. ——————————————— همين حالا ميتوني مينيكالارو از طریق لینک های زیر نصب كني و كارتو شروع كني🌱 ——————————————— دانلود از کافه بازار: https://cafebazaar.ir/app/net.minikala.app دانلود مینیکالا از مایکت: https://myket.ir/app/net.minikala.app