.
#شما_گفتید📞
وقتی شما #مقایسه_قیمت
برای من میفرستید ☝️🏻
بله قند های رنگی رو کیلویی
۳۵۰تومان میفروشن😶
اونوقت ما یه دوره با او همه آیتم رو
۲۶۹ تومان قیمت گذاشتیم😕
بعضی از همکارها دوره قند های
طرحدار و طعمدار رو ۱ ملیون و ۵۰۰
قیمت گذاشتن❗️
چون میدونن اگه هنرجو بعد از دوره
به درآمد برسه،هزینه کلاسش ۱۰ برابر
برمیگرده تو جیبش⚠️
تو هم فردا بین ۱۶۹ نفر هستی⁉️
.