eitaa logo
شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان
90 دنبال‌کننده
95 عکس
2 ویدیو
0 فایل
مشاهده در ایتا
دانلود
🔹️بازدید اعضاء هیئت مدیره شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان از مجموعه معادن و کارخانجات این شرکت 🔸️دکتر شهشهانی پور رئیس هیئت مدیره در حاشیه بازید از مجموعه معادن و کارخانجات شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در گفت و گو با روابط عمومی این شرکت گفت: رشد تولید از تاکیدات مقام معظم رهبری است و به عنوان یکی از وظایف شرکت معادن احیاء سپاهان تعریف شده است در همین راستا بازدیدی از مجتمع معادن سنگ آهن احیاء سپاهان داشتیم تا از نزدیک ظرفیت ها و پتانسیل های موجود را بررسی و در جهت حمایت اقدام کنیم. 🔸️دکتر شهشهانی پور با تاکید بر اینکه برنامه ریزی تولید با حفظ انضباط کاری در راستای صیانت از ذخایر معدنی در شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در حال اجراست اظهار کرد: این روند نوید بخش فرصت های بسیار طلایی و آینده درخشان برای این شرکت خواهد بود. 🔸️وی تصریح کرد: شرکت معادن سنگ آهن احیا سپاهان مثل همیشه بایستی علاوه بر ایجاد اشتغال در منطقه ، موجب رونق اقتصادی نیز باشد. 🔸️ایشان در پایان ضمن تشکر از زحمات تمامی پرسنل مجموعه با اظهار امیدواری از تداوم عملکرد رضایت بخش نیروی های این شرکت تاکید کرد تمام تلاش ما در هیئت مدیره این است که تمام کارکنان شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان نتیجه عملکرد خوب خود را به صورت ملموس ببینند تا از این طریق بتوانیم روحیه همبستگی و انگیزه کارکنان را افزایش دهیم. ⭕️ روابط عمومی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان 🆔@ehyaa_sepahan
🔰 حضرت محمد (ص): «هرکس فاطمه (س) را راضی کند، مرا راضی کرده و هرکس فاطمه(س) را خشمگین سازد، مرا خشمگین کرده است». 💢 فرارسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها تسلیت باد.
🌺حلول ماه رجب و ميلاد با سعادت پنجمين اختر تابناک آسمان امامت و ولايت حضرت امام محمد باقر(ع) بر عموم شيعيان خجسته باد.
🔹️ثبت رکورد تولید در فاز ۴ کنسانتره شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان 🔸️فاز ۴ کارخانه تولید کنسانتره شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان، با تولید 23302 تن کنسانتره در آذر ماه، رکورد تولید ماهیانه کنسانتره را در این شرکت جابجا کرد. 🔸️مهندس عامری مدیریت مجتمع شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان، با بیان این که کارکنان این شرکت، شعار «مهار تورم،رشد تولید» را با همتی مضاعف در این شرکت تحقق بخشیده‌اند، افزود: همکاران باانگیزه و غیور ما،در آذر ماه سال جاری رکورد تولیدی کنسانتره از بدو شروع فعالیت در این فاز را جابه‌جا کرده و اتفاقی تاریخی را رقم زدند. 🔸️مدیر مجتمع شرکت معادن سنگ آهن احیاء سپاهان در پایان از کلیه کارکنان شرکت در بخش‌های گوناگون استخراج، فراوری، پشتیبانی و پیمانکاران به خصوص پرسنل سختکوش فاز ۴ کارخانه کنسانتره این شرکت تشکر و برای رقم زدن این اتفاق تاریخی، قدردانی نمود.
میلاد باسعادت مولی الموحدین، امام المتقین، امیرالمؤمنین، حضرت على ابن ابيطالب (ع) بر شما عاشق ولایت و روز گرامیداشت مقام پدر مبارک باد.
بت و بتخانه همه ذکر خدا می گویند سخن از اقرأ و از غار حرا می گویند حمد حق، مدح رسول دو سرا می گویند خلق عالم همه تبریک به ما می گویند 🔹سالروز بعثت پیامبر اعظم (ص) منادی توحید و پیام آور صلح و دوستی مبارک باد.
🇮🇷 یوم الله ۲۲ بهمن، سالروز دمیدن خورشید استقلال و آزادی گرامی باد.
عالم همه محو گل رخسار حسین است... سلام ای ناب‌تر از لحظه‌های آشنایی‌ها سلام ای خوش‌تر از ساعات ِآغازِ رهایی‌ها سلام ای یوسف مصر بقای کربلایی‌ها سلام السابقون السابقونِ مجتبایی‌ها 🌺 فرارسیدن سوم شعبان ، میلاد با سعادت حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام وروز پاسدار مبارک باد.