eitaa logo
انتشارات زمزم هدایت
251 دنبال‌کننده
1.8هزار عکس
449 ویدیو
75 فایل
**معرفی آثار انتشارات زمزم هدایت وابسته به پژوهشگاه علوم اسلامی امام صادق (علیه السلام) *کتابهای صوتی و پی دی اف از منابع مجاز و معتبر دریافت و منتشر می‌شوند. *تلفن تماس فروشگاه مرکزی ۰۹۱۲۲۵۳۲۸۸۷ قم بلوار شهید محلاتی بعد از پژوهشگاه امام صادق(ع)
مشاهده در ایتا
دانلود
شناخت نظام سلطه قطع : رقعی نویسنده :مصطفی قربانی سال نشر : 1402 📖تجزیه و تحلیل نظام بین الملل کنونی در قالب نظام سلطه به عنوان نظامی ظالمانه و ناعادلانه را می توان از جمله ابداعات امام خامنه ای مدظله العالی دانست که بخوبی بیانگر آن است که در نظام بین الملل ، ظلم و ناعدالتی به صورت ساختاری ، نهادینه شده است . چرا که این ساختارها دقیقا در راستای تسلط برخی کشورها بر سایرین طراحی و تثبیت شده اند. با این وجود در جهان اسلام و کشورهای در حال توسعه ، برخی نخبگان با نادیده گرفتن این خصیصه مهم نظام بین الملل ، راه حل مسائل کشور و مردم خود را در ادغام در این نظامو پذیرش دستور کار قدرت های سلطه گر می دانند. این موضوع بویژه در درباره کشورهایی که واقعیت سلطه را نمی پذیرند و مقاومت در برابر ظلم های نظام سلطه را در دستور کار خود دارند . مصداق بیشتری دارد . بنابراین شناخت این نظام ، ساختار و بازیگران آن و همچنین ابعاد و شیوه های مختلف سلطه گری بویژه برای کسانی که مقاومت در برابر این نظام ظالمانه را انتخاب کرده و در صدد سرنگونی آن می باشند ضرورتی انکار ناپذیر است . ▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️▪️▫️ 🎤جهت تهیه این اثر می توانید از طریق: 1️⃣مراجعه حضوری به فروشگاه انتشارات زمزم هدایت واقع در بلوار شهید محلاتی . 2️⃣خرید از طریق سایت www.zamzamhedayat.ir 3️⃣تماس با دفتر انتشارات زمزم هدایت به شماره 09102821206 اقدام فرمایید. @entesharat_zamzam_hedayat
آشنایی با معارف دفاع مقدس و پاسخگویی به تحریفات و شبهات موضوع : نویسنده : بهنام رشیدی زاده سال نشر: 1402 📖با توجه به اینکه ، یکی از نقاط بر جسته انقلاب اسلامی ایران مقاومت هشت ساله در مقابل تجاوز ارتش بعث صدام است دشمن در صدد است با طرح سئوالات و شبهاتی به قصد ایجاد ابهام و زیر سئوال بردن این مجاهدت بزرگ نزد افکار عمومی به این دوران باشکوه از تاریخ انقلاب خدشه وارد کند . بدیهی است که راه مقابله با این جریان ، ارائه روایت صحیح و متقن به همراه اسناد و مدارک ، آن هم به صورت منطقی ، مستدل و باور پذیر به مردم است . این اثر بر آن است تا با این روش به مقابله با جریان مذکور بپردازد. 🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺 🎤جهت تهیه این اثر می توانید از طریق: 1️⃣مراجعه حضوری به فروشگاه انتشارات زمزم هدایت واقع در بلوار شهید محلاتی . 2️⃣خرید از طریق سایت www.zamzamhedayat.ir 3️⃣تماس با دفتر انتشارات زمزم هدایت به شماره 09102821206 اقدام فرمایید. @entesharat_zamzam_hedayat
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
📣 رهبر انقلاب: قله‌های بسیج، سلیمانی و صیادشیرازی و همت و بابایی و شیرودی و همدانی و فخری‌زاده و کاظمی آشتیانی هستند
حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
رهبرانقلاب: طوفان‌الاقصی خاموش شدنی نیست امام خامنه‌ای: 🔹فجایع ۵۰ روز اخیر، فشرده جنایات ۷۵ ساله رژیم صهیونیستی در فلسطین است. 🔹طوفان‌الاقصی خاموش شدنی نیست و بدانند که این وضع هم ادامه پیدا نخواهد کرد.
📢 آیه نصب شده در محل سخنرانی رهبر انقلاب در دیدار بسیجیان ۱۴۰۲/۹/۸ 🔹«إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ» سوره مبارکه روم، آیه ۶۰ 🔹 همانا وعده خدا حقّ است.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
نمایش در ایتا
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
پایان فراق شش ساله دختر شهید مدافع حرم "سید مصطفی صادقی" 🕊🕊
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
💠 حجت الاسلام والمسلمین عالی 🤲 دعایی زیبا برای سجده و قنوت @aeenejan
نصیحت آیت الله العظمی اراکی به یک نجار! به مناسبت سالروز رحلت آیت الله العظمی اراک rahamedia
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
📣 تشییع پیکر ۸ شهید مدافع حرم در حرم مطهر رضوی 🔺️این ۸ شهید والامقام در سال ۱۳۹۴ در منطقه خان‌طومان حلب در درگیری با تروریست‌های داعشی به فیض شهادت نائل آمدند که پس از ۸ سال پیکرپاک‌شان با انجام تست‌های DNA شناسایی و به آغوش وطن بازگشت.