eitaa logo
ریاضیات اسکندری ( هفتم )
2.3هزار دنبال‌کننده
158 عکس
372 ویدیو
1.2هزار فایل
🤓اینجا هستم تا ریاضی رو ساده و رَوون یادت بدم ✅فیلم تدریس درس‌به‌درس ✅حل‌تمرینات کتاب درسی ✅جزوه،کاربرگ،آزمون،مرور ✅و هرچی برا ریاضی میخوای.... 🧑‍🏫توسط محمدصادق‌اسکندری ✍️دبیر رسمی ریاضیات در‌آموزش‌و‌پروش 🔴ارتباط: @eskandari_math_teacher
مشاهده در ایتا
دانلود
✅ در پاسخ به دوست عزیزمون بله حتما میتونید البته کمی هم باید صبور باشید چون اولویت اول پاسخ به ابهامات و اشکالات دانش آموزان دوره هاست البته این به این معنی نیست که حتما دانش آموز دوره من شوید .... با کمی تاخیر حتما پاسخ داده خواهد شد
در مورد هم خبرهایی خواهیم داشت.....
✅ دوست عزیزمون کپسول ها را با کلاس ها قاطی کردن ..... کپسول ها رو نریزید توو کلاس ها😂 ✅ کپسول ها ،فیلم های ۳۰ دقیقه ای هست نهایت ۴۵ دقیقه که هر زمان دوست داشتی میتونی استپ بزنی و بعدا بقیه ش رو ببینی ✅ اما کلاس ها بله کلاس های ما فعلا تا پایان سال یعنی تا ۳ هفته آینده ۲ ساعته خواهد بود البته برای سال جدید از فروردین با طولانی تر شدن روزها تبدیل به همون ۲ جلسه ۱ ساعته خواهد شد ....
✅ در پاسخ به این دوستمون ✅ کانال مباحث و مطالب رایگان هم دارد از قبیل تدریس،حل تمرین،نمونه سوال،کاربرگ و.... ✅ یک بخش بعنوان دوره اضافه کرده ایم برای افرادی که بیشتر میخواهند ریاضی کار کنند و اجباری هم در کار نیست ،شما میتوانید از فایل های رایگان کانال استفاده کنید (لیست رایگان داخل پیام سنجاق شده می باشد) ✅ در مورد گرانی کپسول و کلاس ها هزینه ها را اعلام میکنم شما هم با مواردی که در ادامه می آید مقایسه کنید که این کپسول ها گران است یا خیر ......👇
یکی از دوره های اساتید ..... کلاس های ما ۳۰ تومن (کلاس ۲ ساعته) کپسول های ما ۵۰ تومن ( ۵ ساعت فیلم حل سوال همراه با پی دی اف سوالات و پشتیبانی ۲۴ ساعته)
یک دوره نمونه سوال ۳۸۰.۰۰۰۰تومان .... کپسول ما ۱۰ دسته نمونه سوال بیش از ۲۰۰ سوال از صحیح و غلط گرفته تا تشریحی و جای خالی حل شده و سوالاتش هم ارسال میشه براتون .... فقط ۵۰ تومان
یکی دیگه از دوره ها ۷۷۰ که با تخفیف شده ۳۷۰ البته محدود ..... باز کپسول ۵ ساعته حل انواع سوال ۵۰ هزاری و کلاس آنلاین ۲ ساعته ۳۰ هزاری گران است ...!!
۷ الی ۱۰ جلسه شده ۳۵۰ تومان یعنی حدود جلسه ای ۳۵ تومان 👈 دقت کنید ۱ ساعته کلاس آنلاین ما هر جلسه فقط ۳۰ هزار تومان ..... باز گرونه .....😐
۳۱ سری سوال از کل کتاب (بدون توضیح معلم) قیمت ۵۵.۰۰۰ تومان تازه فقط نهم ..... ۱۰ سری از هر فصل ( باتوضیح معلم) همه پایه ها فقط ۵۰.۰۰۰ تومان
📌 دوستان عزیز ممنون از همراهی و حوصله تان در ارسال مطالب .... همچنان منتظر نظرات شما هستم تا در روزهای بعد پاسخ بدهم به نظرات و سوالات شما .... قصد من از قسمت خدایی نکرده تخریب همکاران عزیز نبود .... قصد این بود بافضای قیمت های دوره ها آشنا شوید .... و ارزش کاری که دارد انجام میشود با کمترین هزینه را متوجه شوید .... باز هم تاکید میکنم ،بر سر عهدی که از اول سال بستیم هستیم که ذره ای در ارسال مطالب مفید و تا پایان سال تحصیلی کوتاهی نکنیم.... البته خبرهای خوبی از تخفیف هم بمناسبت نیمه شعبان داریم که به وقتش اطلاع داده خواهد شد .... تا خدایی ناکرده دانش آموزی با وضعیت مالی کم برخوردار ، در کانال ما غصه دار نباشد .....🌺🌺🌺🌺 انشاللله روزی برسه که همه عزیزان و مردم ایران از این شرایط بد اقتصادی خارج بشوند و در رفاه زندگی کنند🌺🙏 ✴️لینک ارسال نظرات https://harfeto.timefriend.net/16772614173790