#مقایسه_کنید
یکی از دوره های اساتید .....
کلاس های ما ۳۰ تومن (کلاس ۲ ساعته)
کپسول های ما ۵۰ تومن ( ۵ ساعت فیلم حل سوال همراه با پی دی اف سوالات و پشتیبانی ۲۴ ساعته)
#مقایسه_کنید
یک دوره نمونه سوال ۳۸۰.۰۰۰۰تومان ....
کپسول ما ۱۰ دسته نمونه سوال بیش از ۲۰۰ سوال از صحیح و غلط گرفته تا تشریحی و جای خالی حل شده و سوالاتش هم ارسال میشه براتون .... فقط ۵۰ تومان
#مقایسه_کنید
۷ الی ۱۰ جلسه #۱_ساعته شده ۳۵۰ تومان یعنی حدود جلسه ای ۳۵ تومان
👈 دقت کنید ۱ ساعته
کلاس آنلاین ما هر جلسه #۲_ساعته فقط ۳۰ هزار تومان .....
باز گرونه .....😐
#مقایسه_کنید
۳۱ سری سوال از کل کتاب
(بدون توضیح معلم)
قیمت ۵۵.۰۰۰ تومان
تازه فقط نهم .....
۱۰ سری از هر فصل
( باتوضیح معلم)
همه پایه ها
فقط ۵۰.۰۰۰ تومان
📌 دوستان عزیز
ممنون از همراهی و حوصله تان در ارسال مطالب ....
همچنان منتظر نظرات شما هستم تا در روزهای بعد پاسخ بدهم به نظرات و سوالات شما ....
قصد من از قسمت #مقایسه_کنید خدایی نکرده تخریب همکاران عزیز نبود ....
قصد این بود بافضای قیمت های دوره ها آشنا شوید ....
و ارزش کاری که دارد انجام میشود با کمترین هزینه را متوجه شوید ....
باز هم تاکید میکنم ،بر سر عهدی که از اول سال بستیم هستیم که ذره ای در ارسال مطالب مفید و #رایگان تا پایان سال تحصیلی کوتاهی نکنیم....
البته خبرهای خوبی از تخفیف هم بمناسبت نیمه شعبان داریم که به وقتش اطلاع داده خواهد شد ....
تا خدایی ناکرده دانش آموزی با وضعیت مالی کم برخوردار ، در کانال ما غصه دار نباشد .....🌺🌺🌺🌺
انشاللله روزی برسه که همه عزیزان و مردم ایران از این شرایط بد اقتصادی خارج بشوند و در رفاه زندگی کنند🌺🙏
✴️لینک ارسال نظرات
https://harfeto.timefriend.net/16772614173790