eitaa logo
گفتمان انقلاب اسلامی
284 دنبال‌کننده
315 عکس
187 ویدیو
3 فایل
مشاهده در ایتا
دانلود
. ♨️ اعتراف رسانه‌های صهیونیستی: تغییر نظام ایران محال است/ از دست آمریکا و تل‌آویو هیچ کاری برنمی‌آید 🔹رسانه‌های صهیونیستی اذعان کردند: اجرای سناریوی ساقط کردن نظام ایران محال است. 🔹این سؤال که آیا می‌توان نظام ایران را ساقط کرد به هیچ عنوان قابل طرح نیست.
♦️موافقت رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان؛ به‌مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم 🔹به‌مناسبت فرا رسیدن اعیاد سعید قربان و غدیر خم، رهبر انقلاب اسلامی با عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و ششصد و پنجاه و چهار (۲۶۵۴) نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند. 🔹حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای رئیس قوه قضاییه در نامه‌ای به رهبر انقلاب اسلامی پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات این محکومان را که پرونده‌های عفو آنان در کمیسیون عفو و بخشودگی بررسی شده و واجد شرایط لازم تشخیص داده شده‌اند، ارائه کرد که این پیشنهاد در اجرای بند ۱۱ اصل۸ ۱۱۰ قانون اساسی مورد قبول حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قرار گرفت.
حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
♦️ چرا قالیباف چند روز بعد از انتخاب به‌عنوان رئیس‌ مجلس وارد رقابت ریاست‌جمهوری شد؟ 🔹‌قالیباف:‌ هم تجربه دارم و هم نسبت به دیگرانی که در عرصه هستند کارنامه دارم. 🔹‌نگرانیم اگر مسیر شهید رئیسی پیش نرود دوباره به دهه ۹۰ برگردیم که رشد اقتصادی صفر بود. 🔹‌من در دو راهی قرار گرفتم. من اگر می‌خواستم قدرت‌طلبی کنم به‌عنوان رئیس‌ قوه مقننه می‌ماندم و حضور پیدا نمی‌کردم. 🔹‌به‌جای این‌که در مجلس به‌عنوان مطالبه‌گر باشم با حضور در رقابت‌ها خودم را در معرض مطالبه قرار دادم.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
♦️پاسخ قالیباف به احتمال کناره گیری از کاندیداتوری ریاست جمهوری 🔹‌نامزد چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در میزگرد سیاسی: 🔹‌حتما جبهه انقلاب باید قبل از ۸ تیر باید به یک نفر برسد. 🔹‌حتما این ظرفیت در جبهه انقلاب وجود دارد.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
♦️روسیه آماده دادن اعتبار ۵ میلیارد دلاری است اما ما نمی‌گیریم 🔹‌قالیباف: ۵ میلیارد اعتبار ارزی با روسیه داریم. روسیه می‌خواهد این پول را به ما بدهد اما دو وزارتخانه با هم اختلاف دارند به همین خاطر معامله شکل نمی‌گیرد.
حجم رسانه بالاست
مشاهده در ایتا
🔺ماهیگیری برجامیون از آب گل‌آلود/ آیا قالیباف به جلیلی حمله کرد؟ 🔹 به صحبت‌های شب گذشته قالیباف به دقت گوش کنید. وی به درستی از راهبرد بی‌اثر کردن تحریم بانکی با پیوستن به بریکس، تجارت دوجانبه و استفاده از پیمان‌های پولی و ارزهای ملی دفاع می‌کند؛ دقیقا مشابه جلیلی. 🔹البته اشاره پایانی قالیباف به از دست رفتن ۳۰ درصد از ارزش پول نفت در انتقالات بانکی نه مربوط به کل درآمد نفتی بلکه یک معامله درهمی خاص غیرقابل تعمیم است که عده‌ای ناآگاه با برداشت غلط خود برای آن ذوق‌مرگ شده‌اند. 🔹هدف قالیباف از این مثال ناظر به کارآمدی بیشتر راهبرد «بی‌اثر کردن» از «دور زدن» تحریم‌هاست اما برجامیون با وجود اشتراک نظر دو‌ کاندیدا از آن به عنوان حمله قالیباف به جلیلی روایت‌سازی کرده‌اند. 🔹تا جایی که حافظه یاری می‌کند برجامیون همیشه راهکار قالیباف و جلیلی مثل تجارت دوجانبه را با کلیدواژه تهاتر نفت در برابر غذا به تمسخر گرفته‌اند و حال این اساتید روایت‌های جعلی، برای ایجاد تنش بین طرفداران یک راهبرد لحظه‌شماری می‌کنند.
انتخـــــــــابات ،انتخــــــــاباتِ پُرشـــــــور باشـــــــد،باید پُرجمعیّت باشد؛ چرا؟ برای اینکه حضور مـــــــردم درصحنه، پای صندوق رأی نشانه‌ی حضور ملّت در صحنه‌های مهمّ اداره‌ی کشور است؛ این برای کشور ثروت بزرگی است.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🌀برنامه مثبت و منفی به عنوان ویژه برنامه انتخاباتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) به دغدغه‌های جوانان و به ویژه دانشجویان در زمینه انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم می‌پردازد. 📌دغدغه دانشگاه‌ و دانشجویان همواره نمودی از دغدغه اقشار مختلف جامعه است؛ نخبگانی که می‌توان خواسته‌های آنان را موتور پیشران افکار عمومی دانست و سوال اینجاست که دانشگاهیان از انتخابات ریاست جمهوری چه می‌خواهند؟ 🔺عبدالرحمان معاشر دبیرکل جمعیت انقلاب اسلامی و از چهره‌های نزدیک به محمد باقر قالیباف نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری به سوالات دانشجویان در این مورد پاسخ می‌دهد 🌐شبکه خبری سامان https://eitaa.com/samannews
♦️ رهبر انقلاب: از ظهر عرفه تا غروب عرفه ساعات مهمی است؛ لحظه لحظه‌ی اين ساعات مثل اكسير حائز اهميت است. روزعرفه را قدر بدانيد.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
نمایش در ایتا