eitaa logo
پسته طلایی گلشن 🍃
9.7هزار دنبال‌کننده
2.6هزار عکس
454 ویدیو
0 فایل
فروش آنلاین پسته 😋 ارسال از کرمان با پست پیشتاز به سراسر ایران 🚀 اینجا کیفیت حرف اول رو میزنه و پسته رو مستقیم ازخودِ باغدار میخری👌 ادمین ثبت سفارش: @karekadeh کانال کد مرسوله ها : @karekaderezayat تبلیغات : 👇 @tablighat_golden_pesteh
مشاهده در ایتا
دانلود
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
پنج مغز شکلاتی 😋 یه بار بخوری مطمئنا عاشق طعمش میشی👌🏻😍 خوشمزه و بسیار مقوی 💯💯 کلیپ بالا رو ببین تا از کیفیت خیالت راحت بشه😊 ارتباط با ما 👇🏻 @Karekadeh لینک کانال https://eitaa.com/joinchat/2551120077C213d29144f
ترکیب ۵ مغز 👆🏻👆🏻👆🏻 ترکیب مغز پسته ،مغز فندق ،معز بادام درختی ،معز گردو و بادام زمینی به صورت کاملا مساوی بدون روغن و شکر ❌❌❌ و هیچ افزودنی نداره❌❌ ۲۰۰ گرمی ۸۵ تومن ۳۰۰ گرمی ۱۲۰ تومن ۵۰۰ گرمی ۲۱۰ تومن ..
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
.. بافت کره پسته رو ببینید 👆🏻😍 پسته مون فقط و فقط از مغز پسته تهیه شده ، در واقع مغز پسته رو با دستگاه تبدیل میکنیم به کره پسته ، بر خلاف اسمش هیچ روغنی توش بکار نرفته و چربیش فقط از مغز است ✔ کره پسته رو میشه با نون ، پنیر ، عسل به عنوان یه وعده غذایی مصرف ، یا تو ، ، شیر پسته و استفاده کرد 👌🏻🌸 ۳۰۰ گرمی ۲۴۰ تومن ۴۰۰ گرمی ۳۲۰ تومن یک کیلویی ۸۰۰ تومن یه بار امتحانش کنی ، عاشق طعم بینظیییرش میشی 🤗🤗 ثبت سفارش : @karekadeh ....Join 👇🏻👇🏻👇🏻 ...... @golden_pesteh
. مغز لپه (دوقاب) سالم 👆🏻 کیفیت و ظاهر 👌🏻 بسیار خوش طعم 😋 مناسب آجیل ، و ، پودر کردن و ....☘ قیمت ۷۲۰ تومن ثبت سفارش : @karekadeh ....Join 👇🏻👇🏻👇🏻 .....@golden_pesteh .
. مغز لپه (دوقاب) سالم 👆🏻 کیفیت و ظاهر 👌🏻 بسیار خوش طعم 😋 مناسب آجیل ، و ، پودر کردن و ....☘ قیمت ۷۲۰ تومن ثبت سفارش : @karekadeh ....Join 👇🏻👇🏻👇🏻 .....@golden_pesteh .
. مغز لپه (دوقاب) سالم 👆🏻 کیفیت و ظاهر 👌🏻 بسیار خوش طعم 😋 مناسب آجیل ، و ، پودر کردن و ....☘ قیمت ۷۲۰ تومن ثبت سفارش : @karekadeh ....Join 👇🏻👇🏻👇🏻 .....@golden_pesteh .
🍃 کره پسته صد در صد خالص 👆🏻 بدون هیچ افزودنی ❌ فقط از پسته سبز تهیه شده ✅ (( چون مغز ها با دستگاه به حالت خمیری در میان بهش میگیم کره پسته )) میتونید به عنوان صبحانه یا میانوعده با پنیر و نون میل کنید 🍃 یا برا شیر پسته ، ، بستنی و کیک و دسر استفاده کنید ✅ قیمت ۳۰۰ گرم : ۲۷۰ تومن ۴۰۰ گرم : ۳۶۰ تومن یک‌کیلویی : ۹۰۰ تومن ثبت سفارش : @karekadeh بزن رو پیوستن تا گممون نکنی 👇🏻👇🏻👇🏻 @golden_pesteh
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
🍃 بافت و رنگ پسته مون رو ببینید لطفا 👆🏻😍 (( فیلم رو حتما ببینید 👆🏻 )) تماما از پسته تهیه شده و هییییچ نداره ❌❌ فقط چون مغز پسته با به شکل در میاد بهش میگیم کره پسته 👌👌 ۳۰۰ گرمی ۲۷۰ 🍃 ۴۰۰ گرمی ۳۶۰ 🍃 یک کیلویی ۹۰۰ 🍃 موارد مصرف : صبحانه با نون یا نون و پنیر ؛ دسر ؛ کیک ؛ پسته و 👌👌 تو پست بعدی یه فیلم کوتاه از نحوه کره گیری رو میزارم ✅✅ ثبت سفارش : @karekadeh ....Join 👇🏻👇🏻👇🏻 @golden_pesteh
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
.. بافت کره پسته رو ببینید 👆🏻😍 پسته مون فقط و فقط از مغز پسته تهیه شده ، در واقع مغز پسته رو با دستگاه تبدیل میکنیم به کره پسته ، بر خلاف اسمش هیچ روغنی توش بکار نرفته و چربیش فقط از مغز است ✔ کره پسته رو میشه با نون ، پنیر ، عسل به عنوان یه وعده غذایی مصرف ، یا تو ، ، شیر پسته و استفاده کرد 👌🏻🌸 ۳۰۰ گرمی ۲۷۰ تومن ۴۰۰ گرمی ۳۶۰ تومن یک کیلویی ۹۰۰ تومن یه بار امتحانش کنی ، عاشق طعم بینظیییرش میشی 🤗🤗 ثبت سفارش : @karekadeh ....Join ( عضو شوید )👇🏻👇🏻👇🏻 ...... @golden_pesteh
. مغز لپه (دوقاب) سالم 👆🏻 کیفیت و ظاهر 👌🏻 بسیار خوش طعم 😋 مناسب آجیل ، و ، پودر کردن و ....☘ قیمت ۷۲۰ تومن ثبت سفارش : @karekadeh ....Join 👇🏻👇🏻👇🏻 .....@golden_pesteh .
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
.. بافت کره پسته رو ببینید 👆🏻😍 پسته مون فقط و فقط از مغز پسته تهیه شده ، در واقع مغز پسته رو با دستگاه تبدیل میکنیم به کره پسته ، بر خلاف اسمش هیچ روغنی توش بکار نرفته و چربیش فقط از مغز است ✔ کره پسته رو میشه با نون ، پنیر ، عسل به عنوان یه وعده غذایی مصرف ، یا تو ، ، شیر پسته و استفاده کرد 👌🏻🌸 ۳۰۰ گرمی ۲۷۰ تومن ۴۰۰ گرمی ۳۶۰ تومن یک کیلویی ۹۰۰ تومن یه بار امتحانش کنی ، عاشق طعم بینظیییرش میشی 🤗🤗 ثبت سفارش : @karekadeh ....Join ( عضو شوید )👇🏻👇🏻👇🏻 ...... @golden_pesteh
🍃 کره پسته صد در صد خالص 👆🏻 بدون هیچ افزودنی ❌ فقط از پسته سبز تهیه شده ✅ (( چون مغز ها با دستگاه به حالت خمیری در میان بهش میگیم کره پسته )) میتونید به عنوان صبحانه یا میانوعده با پنیر و نون میل کنید 🍃 یا برا شیر پسته ، ، بستنی و کیک و دسر استفاده کنید ✅ قیمت ۳۰۰ گرم : ۲۷۰ تومن ۴۰۰ گرم : ۳۶۰ تومن یک‌کیلویی : ۹۰۰ تومن ثبت سفارش : @karekadeh بزن رو پیوستن تا گممون نکنی 👇🏻👇🏻👇🏻 @golden_pesteh