eitaa logo
سازمان قضایی نیروهای مسلح
2.1هزار دنبال‌کننده
22.4هزار عکس
802 ویدیو
609 فایل
آرمان سازمان قضایی نیروهای مسلح، تحقق عدالت کیفری و پشتیبانی ازحقوق جامعه،افرادو دفاع از امنیت آنان از راه مقابله با جرائم نظامی وانتظامی می باشد. مارا در سروش و ایتا دنبال کنید splus.ir/imjiran eitaa.com/imjiran
مشاهده در ایتا
دانلود
قاضی دادسرای نظامی استان البرز از بند نظامیان شهید کچویی کرج 🔰 محمد مجید نعمتی قاضی دادسرای نظامی استان البرز در راستای نظارت هرچه بیشتر بر اجرای حقوق شهروندی از بازداشتگاه بند نظامیان شهید کچویی کرج بازدید نمود. 📌 وی در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با نادمین و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات آنان ، مامورین را در خصوص رعایت حقوق شهروندی ارشاد و دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات آنان صادر نمود.
🔴 معاون دادستان نظامی استان همدان در ستاد اقامه نماز 🔹مصطفی پیرحیاتی معاون دادستان نظامی استان به همراه رئیس دادگستری کل و مسئولین سازمانهای تابعه دادگستری استان در ستاد اقامه نماز حضور یافتند. 🔹دکتر بهروز محمدی فر رئیس کل دادگستری استان همدان ضمن عرض تبریک فرا رسیدن عید سعید قربان اظهار داشت: برگزاری نماز جماعت در حوزه های قضایی و سازمان های تابعه، نشانگر عمق روح معنویت این دستگاه هاست، نماز جلا بخش قلب هاست و برگزاری نماز جماعت، سبب اشاعه بیشتر نور الهی در سطح جامعه و ارتقای توجه به ارزش های اسلامی می شود. 🔹در ادامه معاون دادستان نظامی استان به عنوان یکی از سخنرانان جلسه ضمن بیان عملکرد سازمان قضایی نیروهای مسلح در خصوص اهمیت فریضه اقامه نماز اظهار داشت : خوشبختانه مسئولین سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز، به اقامه نماز جماعت، تجهیز نمازخانه و برگزاری جلسات قرآن اهمیت ویژه ای میدهند، به صورتیکه رئیس محترم سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز و شورای معاونین محترم سازمان در تمام جلسات و سخنرانیها به برگزاری نماز جماعت با حضور مدیران، کارکنان قضایی و اداری و وظیفه در سازمانهای کشور تأکید و هر دوشنبه از طریق ویدئو کنفرانس به صورت کشوری جلسه تفسیر قرآن برگزار میشود. 🔹وی همچنین در خصوص تأثیر برنامه های فرهنگی در اصلاح زندانیان گفت: یکی از تدابیر مسئولین سازمان قضایی اهداء مرخصی تشویقی به مددجویان نظامی که در زندان حافظ یک جز از قرآن میشوند می باشد و برای سربازانی که در سازمانهای قضایی سراسر کشور خدمت می کنند در هفته کلاسهای آموزشی احکام و قرآن برگزار میشود .
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
💐 فرا رسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت بر تمام مسلمین جهان مبارک‌باد. 🔷اداره کل حوزه ریاست سازمان قضایی نیروهای مسلح eitaa.com/imjiran http://splus.ir/imjiran
باسلام هرروز را با یاد شهدا آغاز کنیم. 🌷 دانشجوی دانشکده افسری، شهید جاوید نورمحمدی 🌷 تولد: اول فروردین ۱۳۴۳، اردبیل 🌷 شهادت: ۲۸ خرداد ۱۳۶۵، منطقه عملیاتی عین خوش - ّاستان ایلام 🌷 سن موقع شهادت: ۲۲ سال 🌷 امروز سالگرد شهادت این شهید عزیز می‌باشد. ✍ بخش‌هایی از وصیت‌نامه این شهید عزیز: ✅ ای برادرانی که این وصیت‌نامه را می‌خوانید! این شعار را به خاطر بسپارید که بهترین راه برای رسیدن به خدا، خواندن قرآن و نماز و روزه گرفتن است. ✅ خرمی خیال، سفیدی رو و سرخی خونم نقش پرچم ایران است. در شهادتم مرا غسل نکنید که بر خاک مطهر وطنم پاک خواهم افتاد! و آب ندهید تا لب‌های تشنه امام حسین (ع) را به یاد بیاورم! 🤲 هدیه به ارواح طیبه شهدا، امام شهدا و شهدایی که امروز سالگرد شهادتشان می‌باشد و این شهید عزیز، فاتحه با صلوات. 🤲 دعای این شهید عزیز، بدرقه امروزتان، ان‌شاءالله. eitaa.com/imjiran http://splus.ir/imjiran
دادستان نظامی استان خراسان جنوبی از بند نظامیان بیرجند 🔰 محمد رضا کیانیان دادستان نظامی خراسان جنوبی در راستای نظارت هرچه بیشتر بر اجرای حقوق شهروندی از بند نظامیان شهرستان بیرجند بازدید نمود. 📌 وی در این بازدید ضمن دیدار چهره به چهره با نادمین و رسیدگی به درخواست ها و مشکلات آنان ،دستورات مقتضی جهت رفع مشکلات آنان صادر نموده و به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر و دهه ولایت و امامت به نادمین مرخصی اعطا نمود.
♦️ دادستان نظامی استان گیلان از فرماندهی انتظامی شهرستان سیاهکل 💠 حسین اسماعیل زاده از قسمت‌های مختلف فرماندهی انتظامی شهرستان سیاهکل بازدید کرد. 💠نماینده حقوق شهروندی دادگستری استان گيلان با حضور در پاسگاه انتظامی پیرکوه دیلمان، پلیس اطلاعات، پلیس آگاهی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیاهکل با تاکید بر لزوم تسریع در ارایه خدمات و رعایت قانون و حقوق شهروندی افراد، از جانمایی های دوربین های کلانتری ها، تحت نظرگاهها و قسمت‌های مختلف این مراکز بازدید و با برخی از مراجعین به صورت چهره به چهره گفتگو و در جریان روند خدمات رسانی قرار گرفت و دستورات لازم را صادر نمود.
دادستان نظامی استان اردبیل به همراه معاونین یگان های نظامی و انتظامی استان اردبیل از بند نظامیان زندان مرکزی اردبیل 🔶️دادستان نظامی استان اردبیل به همراه معاونین یگان های نظامی و انتظامی استان اردبیل از بند نظامیان زندان مرکزی اردبیل بازديد کرد. 🔶️جعفر خوشه چین ملکی دادستان نظامی استان اردبیل در پایان این بازدید، به صورت چهره به چهره با مددجویان ملاقات نموده و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و در خصوص رسیدگی به مشکلات آنان ارشادات و دستورات لازم را صادر نمود.
💢 برگزاری جلسه رابطین کمیسیون های تخصصی از وقوع جرم یگان های نظامی و انتظامی خوزستان 🔶جلسه رابطین کمیسیون های تخصصی پیشگیری از وقوع جرم یگان های ارشد نظامی و انتظامی استان خوزستان به میزبانی سازمان قضائی نیروهای مسلح خوزستان و با حضور رابطین سپاه، ارتش، انتظامی و وزارت دفاع در استان تشکیل شد. 🔸این جلسه با حضور فرشید ابراهیم نژاد دادستان نظامی خوزستان و عبدالهادی بیت سیاح کارشناس پیشگیری تشکیل و در آن به تبیین و تشریح دستور العمل ابلاغی معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح با موضوع "بررسی علل وقوع و راهکار های پیشگیری از جرم سوء استفاده از موقعیت شغلی با تاکید بر جرائم مالی و ضد اخلاق عمومی" پرداخته شد. 🔸ابراهیم نژاد دادستان نظامی استان خوزستان در این جلسه بر برگزاری منظم و زمانبندی مقرر کمیسیون های تخصصی پیشگیری از وقوع جرم در یگان ها تاکید کرد.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان در برنامه انتخاب جمهور از شبکه استانی کرمان 📌حجت الاسلام علی توکلی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان کرمان در برنامه انتخاب جمهور در شبکه استانی کرمان گفت: باید دنبال انتخاب فردی باشیم که شخصیت حقیقی او هم در موفقیتش اثرگذار باشد و باید طوری رفتار کند که به این جایگاه مدیریتی در کشور اعتبار دهد. 📌وی در ادامه افزود: رئیس جمهور باید فردی انقلابی، جهادی و میدانی باشد و تبعیت از ولی فقیه را برای خود اصل بداند.
✅مسلم محمدیاران مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور به صورت سرزده در دادسرای نظامی ناحیه چالوس با کارکنان نمود. ❇️محمد یاران در این دیدار ضمن توصیه همکاران به حفظ و صیانت از خود تاکید کرد: خیلی مراقب مراجعین باشید افراد سود جو و کارچاق کن در قالب ارباب رجوع قصد نفوذ در پرونده ها را دارند که باید با هوشیاری شما همکاران خنثی گردد. ❇️ مدیر کل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی در ادامه در خصوص حفظ پرهیزگاری، اخلاق و تقوای اداری مطالبی را در جمع حاضر بیان نمود. ❇️در ادامه تورج متاجی رئیس دادسرای نظامی ناحیه چالوس گزارشی از پرونده های مطروحه و اقدامات انجام شده، ارائه و در خصوص وضعیت فیزیکی و حفاظتی ساختمان دادسرا مطالبی را عنوان نمود.
📌عيادت معاون اول سازمان قضایی نیروهای مسلح از كارمند سازمان قضایی همدان و كارآموز قضايی 🔰با تاکید رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور، محمد شهبازی معاون اول سازمان قضايی نيروهای مسلح، در روز عید قربان با سفر به شهر قم به عیادت علی دهقان از كاركنان سازمان قضایی همدان و كارآموز قضايی که دچار عارضه قلبی شده بود رفت. ✅وی در این ملاقات، ضمن ابلاغ سلام رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، در جريان روند درمان علی دهقان قرار گرفت و شفای عاجل ایشان را از خداوند متعال مسئلت نمود. ✅گفتنی است علی دهقان از كاركنان سازمان قضايی همدان و كارآموز قضايی است كه سال گذشته دچار عارضه قلبی شد و چندین ماه در بيمارستان بستری بود. حال عمومی وی در حال حاضر، رو به بهبود است. eitaa.com/imjiran http://splus.ir/imjiran