تم 10-6_091269121015.pdf
1.28M
📚دفترکار تم ۶
🍓 اول ابتدایی
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
4_5834583857524901601.m4a
4.75M
تم ۳ تا ۶
توضیح صوتی
همکار خانم توکلی
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
4_308275972069654575.mp3
1.13M
شعر خاطره انگیز باز باران👆👆
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
#کاربردی
#کاربرگ
این دوتا کاربرگ رو یکی اول کتاب نگارش و یکی اول کتاب بنویسیم بچه ها بچسبونید، و بعد از تدریس هر نشانه ها با همدیگه کاملش کنید.
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
4_6026334592305201686.pdf
533K
کاربرگ و تمرین نشانه ب
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
1850872530.pdf
394.2K
کاربرگ و تمرین نشانه ب
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
1850877555.pdf
412.4K
کاربرگ و تمرین نشانه ب
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
4_6026334592305201687.pdf
750.8K
کاربرگ و تمرین نشانه ب
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
4_308275972069654575.mp3
1.13M
شعر خاطره انگیز باز باران👆👆
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
یک نمونه کار در خانه نشانه ی ( آ ا)
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
یک نمونه کار در خانه نشانه ی ( بـ ب)
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول
🍎طرح درس فصل ۲ علوم🍎
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼خشت اول🌼
به نام خدا
نام درس: علوم هدف درس: آشنایی با حس بوییدن و چشیدن مدت جلسه:45 دقیقه
موضوع درس: بوییدن و چشیدن
کلاس:اول ابتدایی
رئوس مطالب:
! تشخیص بو
! تشخیص مزه
هدف های جزیی:
دانش آموز مزه ها را بشناسد.(دانشی)دانش آموز مزه ها مانند شور، شیرین، ترش و تلخ را تشخیص دهد. (دانشی)دانش آموز به شناخت مزه ها علاقه نشان دهد.(عاطفی)دانش آموز مفهوم شور، شیرین و ترش را بفهمد.(دانش)دانش آموز چند چیز ترش، شیرین و شور را مثال بزند. (دانشی)
هدف های رفتاری:
دانش آموز با چشیدن آب شیرین، شور و ترش مزه ها را بیان کند. (دانشی)
دانش آموز عضوی را که برای بوییدن به کار می بریم نام ببرد. (دانشی)
دانش آموز عضوی را که برای چشیدن به کار می بریم نام ببرد. (دانشی)
دانش آموز در چشیدن آب لیوان ها از خود تمایل نشان می دهد. (عاطفی)
دانش آموز از انجام کار گروهی لذت می برد.(روانی، حرکتی، عاطفی)
دانش آموز در بوییدن رسانه ها از خود علاقه نشان می دهد. (عاطفی)
پیش بینی رفتار ورودی:
دانش آموز قادر به تشخیص مزه ها باشد.+
دانش آموز آب شیرین و شور را مقایسه کند.+
دانش آموز آب ترش و شور را مقایسه کند.+
دانش آموز آب شیرین و ترش را مقایسه کند.+
دانش آموز بداند کدام رسانه ها بو دارد.+
دانش آموز بداند کدام رسانه ها بو ندارد.+
ارزشیابی تشخیصی:
دانش آموز حواس پنج گانه را نام ببرد.
دانش آموز عضوی را که برای دیدن به کار می بریم نام ببرد.
دانش آموز عضوی را که برای بوییدن به کار می بریم نام ببرد.
دانش آموز عضوی را که برای شنیدن به کار می بریم نام ببرد.
دانش آموز عضوی را که برای لمس کردن به کار می بریم نام ببرد.
دانش آموز عضوی را که برای چشیدن به کار می بریم نام ببرد.
آمادگی: زمان:5دقیقه
سلام و احوال پرسی
حضور و غیاب
خواندن سوره ای از قرآن
پرسش علت غیبت
ایجاد انگیزه: زمان:5دقیقه
به وسیله آوردن چند میوه مختلف، لیوان، نمک، آب، شکر، ادکلن، گل، تعدادی نی، پارچه تمیز، کتاب علوم و ..
معرفی درس:
علوم بوییدن_ چشیدن
ارائه درس:
انجام آزمایش
پرسش و پاسخ
بازی و مشاهده
گروه بندی
ا╅━━━┅═❂═┅┅──┄┄
join🔜 @KheshteAvval 🇮🇷🕊⚜
╆━━━┅═❂═┅┅──┄┄
#خشتِ_اول