eitaa logo
ریاضی و هوش هفتم تا نهم
6.1هزار دنبال‌کننده
3هزار عکس
499 ویدیو
602 فایل
مهدی دهقان بهابادی_زهرا شادکام | آموزش ریاضی امتحان ریاضی سخت نیست وقتی آزمونک ها و سؤالات کانال رو حل کنی 📎سنجاق کانال رو ببین 6️⃣کانال ششم👈🏻 @sheshomath ✅تست نهم 👈🏻 @taliyan_test 🔟متوسطه دوم 👈🏻 @taliyan_math2 📱ارتباط با من 👈🏻 @taliyan
مشاهده در ایتا
دانلود
. هزینه دوره از ساعت ۱۷ فردا شنبه ۲۳ اردیبهشت تا ساعت ۱۷ یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۲۴۵ هزار تومنه و اگه جزو ۲۰ نفر اول باشی می تونی توی کلاس های آنلاین هم شرکت کنی. .
. جای شما اینجا خالیه😊 .
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
نمایش در ایتا
. سلام😊 .
. مخاطب پیام هایی که ارسال می کنم بچه های هستند از صبوری بچه های و سپاسگزارم🙏 و از همین تریبون بهشون قول میدم ✋ بخاطر همراهی و صبوریشون روز دوشنبه فیلم حل یک آزمون خرداد رو بهشون هدیه بدم🤩🥳 .
. خب نهمی جان کمتر از ۹ ساعت دیگه تا ثبت نام دوره طلایی جمع بندی نهم 💪 زمان داریم . . می خوام بطور کامل سوالاتی که ممکنـه بـه‌ ذهنتــون بیـاد رو پاسخ بدم☺️ با دقت بخونید حتما مهمه❗️ .
. ✅ محتوی دوره شامل چه مواردی هست ؟ دیروز توی یک پیام محتوی دقیق دوره را توضیح دادم، اجازه بدید باز ارسال نکنم و شما روی این متن آبی رنگ بزن تا بهش برسی 🙏
. ✅ دوره به صورت آفلاین هست یا آنلاین؟ محتوی دوره به صورت آفلاین تقدیم شما میشه و شما با ثبت نام عضو کانال دوره میشید و به محتوی دسترسی دارید . . اما اما اما . . اگه جزو ۲۰ نفر اول ثبت نامی ها باشی می تونی توی کلاس آنلاین ۵ تا آزمون خرداد هم شرکت کنی .
. ✅ نمونه ای از دوره رو دارید که ببینم؟ بزنید روی لینک و حل آزمون ایلام را ببینید👇 https://www.aparat.com/v/Uq62w تمام محتوی دوره به همین روش تقدیم شما میشه ❣ چون دانش آموز سرکلاس حضور داره سرعت فیلم ها زیاد نیست و با آرامش یاد می‌گیرید ❣و هم اینکه هر سوالی که قرار به ذهن شما بیاد به ذهن دانش آموز دیگه ای رسیده پس با یکبار دیدن فیلمها تمام ماجرا رو متوجه میشی و تمام😎😇💪 .
. ✅ هزینه دوره چقدر هست؟ دوره حداقل ۲۰ ساعت آموزش هست خودتون حساب کنید هزینه ۲۰ ساعت آموزش چقدر میشه؟! ما هزینه یک جلسه کلاس خصوصی در یزد رو برای دوره انتخاب کردیم، تا هیچ کلاس نهمی ای نباشه که به دلیل هزینه نمره کمی از ریاضی بگیره . . هزینه ای که شما برای ۲۰ ساعت آموزش پرداخت می کنید فقط ۲۴۵ هزار تومان است .
. ✅ چرا باید دوره رو تهیه کنم؟ فکر نمی کنم این سوال رو بپرسید ولی در هر حال خوبه حواسمون باشه سال تحصیلی تموم شده و وقت برداشت محصوله همین امروز بچه های هرمزگان امتحان دارند .
. ✅چرا دوره شما را تهیه کنم؟ چون ما (آقای دهقان و خانم شادکام) ریاضی را مفهومی و اصولی تدریس می کنیم . از جزییات طراحی و تصحیح سوالات باخبریم ( معلم مدرسه هستیم) . با شرکت در دوره ما از پشتیبانی دو تا معلم بهره می گیرید +💎 بچه ها با شرکت در دوره های ما نتایج خیلی خوبی گرفتند نظرات بچه ها را اینجا بخونید https://eitaa.com/mathvhoosh/1659 یا اینجا عضو بشید @rezayatmath