eitaa logo
کانال خبری - تحلیلی نفس تازه
6 دنبال‌کننده
63 عکس
17 ویدیو
0 فایل
وابسته به ستادمجازی نفس تازه nafasetaze.ir تماس با ما : @planning_office
مشاهده در ایتا
دانلود
تغییر ساعت برگزاری فینال جام حذفی با اعلام سازمان لیگ، دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس در فینال جام حذفی ساعت ۱۹:۴۵ روز چهارشنبه ۱۰ خرداد در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد؛ پیش از این قرار بود فینال جام حذفی ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شود.
افتتاح نخستین کارخانه کسب و کار در مشهد روز گذشته و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و جمعی دیگر از مسئولین، نخستین کارخانه کسب و کار، در مشهد افتتاح شد.
اعلام قیمت جدید خودروی "هایما" توسط شورای رقابت شورای رقابت در ادامه قیمت‌گذاری خودروهای مونتاژی، قیمت جدید خودروی "هایما" را مصوب و اعلام کرد؛ بر این اساس قیمت هایما مدل S7 حدود ۸۶۲ میلیون و ۶۲۸ هزار تومان و قیمت هایما مدل S5 نیز‌ حدود ۸۴۱ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان تعیین شده است.
برای سفرهای مردم نیز سهمیه بنزین پیش‌بینی شود قاسم ساعدی، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی: ما سهمیه‌بندی بنزین را می‌پذیریم اما این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها، برای ما قابل پذیرش نیست. اگر کسی قصد دارد از خوزستان به مشهد سفر کند با سهمیه ۱۵۰ لیتر آزاد و ۶۰ لیتر سهمیه‌ای نمی‌تواند. باید برای سفرهای مردم نیز سهمیه‌ای لحاظ شود. باید بر حسب نیاز مردم و در چهارچوب منطق سهمیه‌بندی صورت گیرد.
تاکید طالبان بر استحکام روابط با ایران حافظ ضیا احمد، معاون سخنگوی وزارت امور خارجه دولت طالبان: ما نمی‌خواهیم روابطمان با کشورهای همسایه خراب شود؛ درخواست ما از تمامی کشورهای همسایه، از جمله ایران این است که مسائل را از طریق کانال‌های دیپلماتیک حل کنند. وضعیت موجود عادی است؛ امارت اسلامی افغانستان هیچ‌گاه با گسترش تنش‌ها موافق نبوده است.
آمار سرخابی‌ها در جام حذفی / استقلال باتجربه‌تر، پرسپولیس موفق‌تر دو تیم سرخابی پایتخت، در حالی فردا فینال جام حذفی فوتبال کشور را برگزار می‌کنند که تا کنون استقلال ۱۳ بار فینال این رقابت‌ها را تجربه کرده و پرسپولیس در ۸ فینال حاضر بوده است. از این تعداد، استقلال ۷ پیروزی و ۶ شکست را در کارنامه دارد و در طرف مقابل پرسپولیس ۶ پیروزی و تنها ۲ شکست را در فینال‌های حاضر تجربه کرده است.
رضا مراد صحرایی با رای اعتماد نمایندگان مجلس وزیرآموزش وپرورش شد
*علی آبادی وزیر صمت می شود* مدیرعامل فعلی مپنا به عنوان وزیر پیشنهادی صمت به مجلس معرفی می‌شود
*علی آبادی در آستانه وزارت* در تأیید شنیده های نفس تازه، نامه کتبی معرفی عباس علی‌آبادی به عنوان وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت به هیات رییسه مجلس واصل شده است. شایان ذکر است در اولین جلسه علنی مجلس (۲۱ خرداد ماه) نامه معرفی وزیر پیشنهادی «صمت» اعلام وصول می‌شود.
*دیدار فرستاده ویژه آمریکا با نماینده ایران* فایننشال تایمز مدعی شد: فرستاده ویژه ایالات متحده در ‌ امور ایران⁩⁩ چندین مرتبه با نماینده ایران در سازمان ملل متحد دیدار کرده است این گفتگوها اولین تماس مستقیم بین مقامات آمریکایی و ایرانی از زمان خروج دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا از برجام است.
افزایش ۲۰ درصدیِ یارانه‌ی ۳ دهک اول، از امروز از امروز و به‌منظور حمایت از خانوارهای کم‌درآمد، اعتبار یارانۀ مددجویان کمیته امداد و بهزیستی درصورت خرید اعتباریِ بیش از ۷۰ درصد مبلغ یارانه، ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.