eitaa logo
کانال اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور واحد فرخ شهر
329 دنبال‌کننده
189 عکس
1 ویدیو
15 فایل
مشاهده در ایتا
دانلود
مهم_وفوری 🎓قابل‌توجه‌دانشجویان‌پیام‌نورسراسرکشور🎓 ✅ اعلام تاریخ آزمون درس 📆 آزمون پایان ترم درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه در تاریخ ۱۶ خردادماه رأس ساعت ۸:۰۰ صبح به صورت سراسری برگزار میگردد. 👇👇 قبلا زمان برگزاری آزمون درس تفسیر موضوعی نهج البلاغه 27 خرداد ماه اعلام شده بود که به 16 خرداد ماه تغییر یافته است ✔️ آدرس سامانه آزمونی مرکز سنجش و آزمون، https://edu.pnu.ac.ir می‌باشد. 📌 ورود به سامانه رزم آزمون، نام کاربری : شماره دانشجویی و کلمه عبور: کد ملی ثبت شده در سامانه گلستان می‎‌باشد.
‼ اطلاعیه مهم  ؛ 🔻 قابل توجه اساتید دانشگاه پیام نور  ؛ 🔰 مهلت ثبت نمرات میان ترم نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ تا پایان روز شنبه مورخ ۶ خرداد ۱۴۰۲ تمدید شد. ▫️مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد. روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری
ازمون پایان ترم دروس مباحثی در ژنتیک سه شنبه ۹ خرداد مهندسی ژنتیک سه شنبه ۱۶ خرداد بیوانفورماتیک هم سه شنبه ۲۳ خرداد آزمون ها راس ساعت ۹ صبح برگزار خواهد شد.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
نمایش در ایتا
S H: دانشجوی گرامی... با سلام و تبریک ایام... دانشگاه پیام نور واحد فرخ شهر به مناسبت میلاد امام هشتم، امام نور و مهربانی علی بن موسی الرضا(ع) قصد دارد ختم قرآنی با مشارکت شما دانشجویان هدیه به ساحت مقدس آن امام گرام و ارواح پاک شهدای کشور عزیزمان برگزار نماید. لذا بدینوسیله از شما دانشجوی عزیز دعوت میشود در صورت تمایل برای مشارکت در این طرح مشخصات خود همراه جزء مورد نظر(حتما تا روز چهارشنبه خوانده شود) را به آدرس گروه زیر در پیام رسان ایتا ارسال نمایید https://eitaa.com/joinchat/2174615968C65afbd1b8f در ضمن دانشگاه در نظر دارد در صورت همکاری شما و تکمیل این ختم تا روز چهارشنبه؛ روز چهارشنبه اقدام به برگزاری جشنی با حضور شما و پخت آش رشته نذری، نماید. از هم اکنون منتظر حضور گرم شما هستیم. در ضمن در صورت تمایل به همکاری در تهیه مواد آش نذری می توانید از طریق همان گروه ذکر شده با ادمین گروه در ارتباط باشید. در صورت تکمیل ظرفیت اطلاعات تکمیلی در گروه به اطلاع شما خواهد رسید. با تشکر. امور فرهنگی دانشگاه.
دانشجوی گرامی با توجه به اینکه برنامه ریزی برای جشن حداکثر باید تا روز دوشنبه انجام شود لطفا در صورت تمایل هر چه سریعتر در گروه اعلام شده عضو شوید. با تشکر.
مشکل گروه رفع شد اکنون می توانید عضو شوید. متشکرم.
"قابل توجه دانشجویان دارای دروس عمومی در نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401: * با توجه به مشاهده مواردی در خصوص عدم سازگاری سامانه به نسخه های قدیم اندروید نسبت به بروزرسانی نسخه جدید گوشی های خود اقدام نمایید و در صورت عدم امکان استفاده از نسخه‌های جدید نرم افزارهای گوشی، از رایانه جهت شرکت در آزمون استفاده نمایید. * مشاهده پیغام "پایان امتحان" و عدم اجازه به دانشجو برای ادامه ی آزمون، به علت اتمام زمان آزمون می باشد. * در صورت مشاهده خطاهای ذیل، خطا با Refresh توسط کلید F5 و CTRL+F5 و در گوشی تلفن همراه با کشیدن انگشت روی صفحه به سمت پایین قابل رفع می باشد: الف- نمایش سوال و گزینه ها به صورت underfined ب- پیغام "شما هنوز به این سوال نرسیده اید" ج- پیغام "برخی سرویس ها به درستی بارگذاری نشده" د- مشاهده صفحه سفید در هنگام ورود به آزمون *مشاهده پیغام خطای "در حال دریافت فرم امتحان" و نیز راهنمایی دانشجو به خارج سامانه ، به علت کندی یا قطع اینترنت در زمان آزمون می باشد که دانشجو حتما از پایداری اینترنت خود قبل از آزمون اطمینان حاصل نموده و مجدداً سیستم خود را Refresh نماید."
دانشجویان عزیز دانشگاه پیام نور فرخ شهر در نظر دارد فردا روز میلاد امام گرام علی بن موسی الرضا جشنی به همراه پخت آش نذری برگزار نماید لذا بدینوسیله از شما عزیزان دعوت میشود در این مراسم شرکت کنید. مراسم ساعت ۱۰ الی ۱۲ برگزار خواهد شد و پس از آن نماز جماعت با حضور شما گرامیان برگزار خواهد شد. در ضمن شرکت کنندگان به همراه خود بشقاب و قاشق همراه داشته باشید.