eitaa logo
موسسه آموزش عالی سینا
224 دنبال‌کننده
132 عکس
2 ویدیو
24 فایل
روزهای کاری موسسه یکشنبه تا پنج شنبه ساعت ۸ تا۱۶ آموزش ۰۳۱۹۱۰۹۲۴۰۹. مالی ۰۳۱۹۱۰۹۲۴۰۵، ۰۳۱۹۱۰۹۲۴۰۳
مشاهده در ایتا
دانلود
🔵🔵🔵🔵قابل توجه دانشجویان گرامی بدین وسیله به اطلاع دانشجویان کارشناسی کامپیوتر، مهندسی عمران، علوم ورزشی و مهندسی صنایع غذایی موسسه که برای فراغت از تحصیل واحد باقیمانده دارند می‌رساند با توجه به بروز مشکلات غیر قابل پیش بینی و انحلال موسسه ادامه فعالیت آموزشی از مرداد 1403 به بعد وجود ندارد. لذا دانشجویان این رشته‌ها بایستی به یکی از روش‌های ذیل تصمیم گیری و برای انجام مراحل اداری آن حداکثر تا پایان خرداد ۱۴۰۳ درخواست خود را تحویل آموزش نمایند. 1. برای ادامه تحصیل تا پایان دوره کارشناسی درخواست انتقال یا مهمانی خود را به یکی از موسسات که قبلاً خود دانشجو با آنها در مورد پذیرش هماهنگ نموده‌اند مراجعه نمایند. 2. با توجه به اینکه واحدهای گذرانده آنها تاکنون در حد کاردانی معادل رشته می‌باشد درخواست مدرک کاردانی نموده و سپس برای ادامه تحصیل تا کارشناسی در یکی از دوره‌های کاردانی به کارشناسی موسسات یا دانشگاه‌های دیگر که اقدام به پذیرش دانشجو می‌نمایند ثبت نام و ادامه تحصیل دهند. دانشجویان دقت نمایند : حداکثر تا پایان امتحانات در مورد درخواست خود به یکی از اشکال زیر اقدام نمایند : 1. تقاضای انتقال یا مهمان به واحدی که دانشجو قبلاً هماهنگ نموده است. 2. درخواست صدور مدرک کاردانی (در صورت به حد نصاب رسیدن واحدهای گذرانده تا مرز ۶۸ واحد)
🔴🔴🔴🔴قابل توجه دانشجویان گرامی از 19 خرداد تا اطلاع ثانوی دانشگاه فقط یکشنبه ها ساعت 8 تا 13 پاسخگوی دانشجو خواهد بود. امتحانات طبق برنامه زمانبندی بصورت حضوری برگزار خواهد شد.
اطلاعیه دفاع کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ ساعت 12 به بعد دانشجویان : خانم قیداری ، اقای متینی و اقای عزیزی
با سلام. دانشجویان گرامی دقت نمایید به دلیل مشکل پیش امده برای سرور موسسه تاریخ امتحانات بصورت فایل در کانال قرار گرفت. لطفا کانال را مرتب بررسی نمایید تا در صورت تغییر ساعت یا زمان یک امتحان به مشکل برخورد نکنید.
دانشجویان دقت نمایند ساعت و روز و نحوه برگزاری امتحانات دروس عملی، آزمایشگاهی باید توسط استاد مربوطه مشخص و برگزار شود.
این تاریخ ها و نحوه برگزاری و یا تحویل پروژه آنها در کلاس درس توسط استاد در زمان کلاس ها مشخص شده است. لطفاً از استاد یا همکلاسی‌ها سوال کنید.