eitaa logo
tomestory
81 دنبال‌کننده
151 عکس
9 ویدیو
0 فایل
تُم استوری داستان تُم از همین کاغذهای خواب گرفته آغاز می شود. اشتیاق گشودن رمز و رازی که در شب اثیری کلمات خفته است ارتباط با ادمین @tome_story
مشاهده در ایتا
دانلود
گفتگو درباره کتاب با حضور بچه های بسیار باهوش و کتاب خون یه لطف دیگه داشت. مطمئنیم برای نویسنده محترم آقای هم حضور‌مخاطبان کتابشون خیلی جذاب بوده… ممنون از بچه ها که دقیق بودن و سوالهای جدی پرسیدن ممنون از آقای که با جدیت گوش‌دادن و از تجربه هاشون گفتن. ممنون از کارشناس مجری محترم سر کار خانم که این نشست رو هدایت کردن. ممنون از همه کارشناسهایی که اومدن و کنار بچه ها نشستن از نگاه اونا این رویداد رو شاهد بودن. از مدیریت محترم و هم تشکر میکنیم.
امسال در بخش بین الملل بین المللی کتاب تهران در غرفه : شبستان اصلی، درب 15 ، بخش بین الملل، راهروی اصلی پذیرای همه علاقمندان هستیم. از همین جا از همه دوستان و علاقمندان دعوت میکنیم: حتما به ما سر بزنید.
محمدعلی علومی متولد ۱۶ فروردین ۱۳۴۰ در بم بود که روز یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ در دیار خود درگذشت. از رمان‌های معروف او می‌توان به «سوگ مغان»، «آذرستان»، «ظلمات»، «اندوهگرد»، «پریباد»، «داستان‌های غریب مردمان عادی»، «هزار و یک شب نو»، «خانه کوچک» و «عطای پهلوان» اشاره کرد. رمان «آذرستان» او در سال ۷۷ کتاب برگزیده سال از سوی وزارت ارشاد وقت و رمان طنز «شاهنشاه در کوچه دلگشا» برنده سی سال رمان طنز ایران شد.
در گفتگوی تلوزیونی برنامه حوالی کتاب که از شبکه 5 سیما پخش شد درباره فعالیتهای تم استوری نکات مختلفی مطرح شد. مشروح این گفتگو را در لینک زیر ببینید. https://telewebion.com/episode/0xcf077f0