eitaa logo
مرکز علمی کاربردی کهریزک
585 دنبال‌کننده
1.1هزار عکس
32 ویدیو
381 فایل
مرکز آموزش علمی کاربردی آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک سایت: 🌐 knhde-uast.ac.ir آدرس شبکه‌های اجتماعی: 🔻Instagram: Kahrizak.uast 🔹Telegram: Kahrizak.uast 🔻YouTube: Kahrizak.uast روابط عمومی و امور ثبت‌نام: 021-5651135 واحد آموزش: 021-56511360
مشاهده در ایتا
دانلود
✅اطلاعیه مهم قابل توجه دانشجویان محترمی که با استاد محترم جناب آقای محسن فتاپور کلاس دارند، کلاس کمک های اولیه روز سه شنبه مورخ 8 خردادماه 1403 از ساعت 14:30 تشکیل خواهد شد. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه مهم قابل توجه دانشجویان محترمی که با استاد محترم سرکار خانم سودابه قاسمی رحیم بگلو کلاس دارند، کلاس ایشان روز سه شنبه مورخ 8 خردادماه 1403 تشکیل نخواهد شد. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه مهم به اطلاع دانشجویان رشته های کاردانی مراقبت سالمندان و کارشناسی مدیریت سلامت که در ترم جاری درس کارورزی اخذ نموده اند می رساند؛ با توجه به گذشت بازه زمانی جهت تحویل تکالیف خود، هرچه سریعتر نسبت به تعیین تکلیف کارورزی اقدام نمایند. در غیر اینصورت جای هیچگونه اعتراضی به نمرات داده شده وارد نخواهد بود. دانشجویان می توانند تکالیف خود را حداکثر تا روز پنجشنبه 10خردادماه 1403 به دفتر کارورزی خانم رفیعی تحویل نمایند. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه مهم قابل توجه دانشجویان محترمی که با استاد محترم سرکار خانم صابری راد کلاس دارند ، کلاس جبرانی درس حسابداری شرکتهای سهامی ایشان ساعت 14:30 الی 16:30، امروز مورخ 1403/3/9 و کلاس جبرانی درس حسابداری موسسات خدماتی و بازرگانی ساعت 16:30 الی 18:30 برگزار میگردد.
✅ اطلاعیه مهم ( تغییر برنامه ) قابل توجه کلیه دانشجویانی که در برنامه امتحانی خود مورخ 1403/04/08 امتحان دارند، برابر با بخشنامه واصله از دانشگاه جامع علمی کاربردی کلیه امتحانات این تاریخ به روز یکشنبه مورخ 1403/04/10 برگزار خواهد شد. با توجه به اهمیت موضوع فوق و به جهت برنامه ریزی های احتمالی دانشجویان، اکیدا توصیه می گردد اطلاعیه مذبور در کانال ها و گروه های درسی توسط دانشجویان گرامی جهت استفاده سایرین ارسال گردد. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه مهم قابل توجه دانشجویان محترمی که با استاد محترم جناب آقای احمد عامریون کلاس دارند ، کلاس های ایشان امروز 17خردادماه1403 تا ساعت 12 تشکیل نخواهد شد. و کلاس بیماریها و اختلالات جسمی و عملکردی در سالمندان 14-12 و مهارت ها و قوانین کسب کار 16-14 برگزار میگردد. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه ارزشیابی اساتید به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند؛ در حال حاضر ارزشیابی اساتید در سامانه هم آوا با اختلال مواجه می باشد.دانشجویان می توانند مورخ 22 خردادماه 1403 با مراجعه به سامانه مذکور (edu.uast.ac.ir) نسبت به ارزشیابی اساتید خود اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه(مهر نمودن توسط واحد آموزش) اقدام نمایید. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه ارزشیابی اساتید به اطلاع کلیه دانشجویان محترم می رساند؛ در حال حاضر ارزشیابی اساتید در سامانه هم آوا در دسترس می باشد.دانشجویان می توانند از مورخ 23 خردادماه 1403 با مراجعه به سامانه مذکور (edu.uast.ac.ir) نسبت به ارزشیابی اساتید خود اقدام نموده و سپس نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه(مهر نمودن توسط واحد آموزش) اقدام نمایید. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه مهم قابل توجه دانشجویان رشته های تجهیزات پزشکی و مدیریت کسب و کار که با استاد محترم سرکار خانم تکتم حیدری کلاس ریاضی پیش دانشگاهی دارند، کلاس رفع اشکال روز سه شنبه مورخ 5تیرماه 1403 از 18 الی 19:30 در پیام رسان بله بصورت آنلاین و جلسه رفع اشکال بصورت حضوری روز چهارشنبه مورخ 6 تیرماه 1403 از ساعت 12:30 الی 14 تشکیل خواهد شد. به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه مهم (قوانین و مقررات امتحانات پایان ترم) با آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون برای دانشجویان گرامی و با توجه به شروع امتحانات پایان ترم، برخی از قوانین و مقررات امتحانات به شرح ذیل جهت اطلاع شما عزیزان ارائه می گردد: 1-دانشجویان محترم می بایست تاریخ و ساعت نهایی شده امتحانات خود را از سامانه هم آوا، درج شده در کارت ورود به جلسه دریافت نمایند.(توجه بسیار به ساعت و تاریخ امتحانات) 2-محل برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان در طبقه دوم ساختمان مرکز می باشد. 3-فقط دانشجویانی که درس افتاده یا درس اخذ نشده در تاریخ مقرر دارند ممکن است در یک روز دو امتحان داشته باشند، که زمان برای پاسخ به امتحان در نظر گرفته شده است. 4-دانشجویان می بایست در حین ورود به سالن امتحانات، کارت ورود به جلسه خود را که مهر تسویه مالی داشته باشد به همراه داشته باشند.(مراجعه به آقای مهندس نحوی نژاد جهت تسویه و مهر توسط واحد آموزش) 5-دانشجویان لازم است نام خود را در لیست حضور و غیاب امتحانات با خودکار نوشته و آن را امضا نمایند, در غیر اینصورت غیبت منظور و برگه تصحیح نخواهد شد. همچنین تا قبل از امضا همه دانشجویان، امکان تحویل برگه و خروج از سالن وجود ندارد. (حضور در امتحان حداقل 20 دقیقه می باشد) 6-غیبت در امتحانات منجر به نمره صفر خواهد شد و به هیچ عنوان امکان امتحان مجدد وجود ندارد. 7-دانشجویان می بایست مقررات انضباطی امتحانات (موارد و مصادیق تخلفات امتحانی) را مطالعه نمایند.لذا در صورت مشاهده تخلف دانشجویان, ایشان به کمیته انضباطی ارجاع خواهند شد. 8-دانشجویان می بایست 20 دقیقه قبل از امتحان در محل برگزاری امتحانات حضور داشته باشند. 9- همراه داشتن هر نوع وسیله (موبایل، کتاب، جزوه و...) در جلسه امتحان به منزله تقلب می باشد. با آرزوی موفقیت به دوستان خود نیز اطلاع دهید.
✅اطلاعیه مهم قابل توجه دانشجویان محترمی که کارورزی دارند،لطفا جهت تعین و تکلیف وضعیت کارآموزی به سرکار خانم رفیعی مراجعه نمایند. 1/مسعود امیری راد 2/زهرا زوری 3/مرضیه ستاری 4/وحید گرامی 5/مرتضی لرستانی 6/مهران مردانی 7/سمیه نصیری 8/میثم شایگان پور 9/طاهر ارکاگ 10/زینب رحمان آبادی 11/سعید شیر محمدی 12/سوسن امیری 13/محمد خنکسار 14/علی کماسی 15/سیده ریحانه میرزایی 16/سید سپهر رفیعی طباطبائی 17/فرشاد شمس 18/ندا عالی پور 19/نسرین دیداری 20/الهام رضایی 21/احمد صالحی 22/فریبا کاکی زاده 23/نرجس ابراهیمی 24/عاطفه حبیبی 25/فهیمه گودرزی 26/مصطفی نورائی درویش 27/زهرا فتحی 28/سجاد زین الدین به دوستان خود نیز اطلاع دهید.