eitaa logo
لبنیاتی خان چوبان
149 دنبال‌کننده
68 عکس
26 ویدیو
0 فایل
لبنیات محلی ارگانیک و طبیعی باکیفیت ترین و متنوع ترین محصولات #پنیر محلی #روغن حیوانی #عسل خالص و درجه یک آدرس ما خیابان مافی خیابان مدیریت روبه روی مجتمع لاله لبنیاتی خان چوبان ارتباط با ادمین @Hana_1225
مشاهده در ایتا
دانلود
کره واقعی چه قیمتی دارد خیلی مهم بحث در خصوص قیمت کره و روغن حیوانی خالص برای خیلی ها مهم هستش اینکه چرا فلانی ارزون میده فلانی گرون میده خب باهم ببینیم این اختلاف قیمت چقدر میتونه باشه و چرا اینهمه اختلاف قیمت وجود داره به طور متوسط قیمت هر کیلو شیر برای دامدار 13000 هزار تمن در میاد با احتساب هزینه علوفه و نگه داری این شیر رو یا میتونه به شیر فروش های محلی بفروشه و یا میتونه اون رو به کارخانجات تولید لبنیات به قیمت 15 هزار تمن بفروشه تمامی کارخانه ها هر لحضه امکان خرید دارن و اگه دامدار ارزون تر بفروشه درواقع داره ضرر میکنه که هیچ کس حاضر به ضرر نیستش خب ما برای تولید کره به ماست نیاز داریم که از هر 100 کیلو گرم شیر چیزی حدود 95 کیلو گرم ماست بدست میاد چون طی فرایند جوشیدن مقداری از اون شیر بخار میشه فرض میکنیم 100 کیلو ماست داریم از این مقدار ما چیزی حدود 7 الی 9 کیلو گرم کره میتونیم بدست بیاریم بسته به کیفیت و میزان درصد چربی شیر خب حساب به این صورت میشه که کره خالص برای ما چیزی حدود 190 الی 230 هزار تمن بسته به درصد چربی شیر درمیاد و با احتساب 20 درصد سود فروشنده میشه به قیمت تقریبی 250 الی 280 هزار تمن دقت کنید ینی اگه کسی کره رو به شما به قیمت های ارزون تر مثلا زیر 200 هزار تمن فروخت یا عاشق چشم و ابروی شما هستش یا مشکل روانی داره که مالش رو مفت میده و یا اینکه کره اون آدم خالص نیست حالا چی قاطی داره؟ خیلی ساده روغن نباتی روغن پالم و کره گیاهی که خیلی ارزون در میاد و سود خیلی بالایی داره اینو با ماست قاطی میکنن و کمی مزه دوغ به خودش میگیره و خریدار فکر میکنه کره اصلا هستش و نمیدونه داره چه سمی رو استفاده میکنه ینی کسی که دامداری هم داشته باشه کره خالص رو به اون قیمت های پایین به کسی نمیده چون کارخانه های لبنیات برای شیرش التماس میکنن و ازش میخرن اونهم به قیمت خوب پس سعی کنید از جاهای مطعمن خرید کنید حتما روند تولید کره رو خودتون ببینید.با تشکر یا حق
کشک محلی غلیظ و خوشمزه