eitaa logo
کانال مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه
2.8هزار دنبال‌کننده
375 عکس
5 ویدیو
49 فایل
🔶 ادمین کانال: https://eitaa.com/m_nokhbegan 🌐 آدرس سایت: https://monh.ir
مشاهده در ایتا
دانلود
لطفا در ایتا مطلب را دنبال کنید
مشاهده در پیام رسان ایتا
توضیح معاون امور استعدادهای برتر مرکز امور نخبگان در مورد سوال مکرر طلاب در مورد طرح شهید وزوایی بنیاد ملی نخبگان
اطلاعیه مهم در مورد ثبت نام طلاب «تعلیق حمایت» در طرح شهید وزوایی 1402-1401 🔻🔻بنا بر درخواست بخش‌های نخبگانی مراکز حوزوی، امکان ثبت نام در سامانه سینای بنیاد ملی نخبگان برای طلاب مشغول به تحصیلی که وضعیت حمایت آنها «تعلیق» می‌باشد، فراهم شده است. بنابراین، این گروه از طلاب استعداد برتر، که هم اکنون در یکی از مراکز حوزوی به تحصیل مشغول هستند، تا پایان آذر مهلت دارند با مراجعه به سامانه سینا به آدرس sina.bmn.ir نسبت به ثبت نام و ثبت درخواست خود در این سامانه اقدام نمایند. 🔹لازم به یادآوری است، «اشتغال به تحصیل » یکی از شرایط شرکت در طرح شهید وزوایی است و طلاب دانش آموخته مشمول این طرح نمی‌شوند.
✳️ به اطلاع طلاب متقاضی مشارکت در طرح شهید احمدی روشن می‌رساند: به دلیل اختلال به وجود آمده در سامانۀ سینا در تاریخ 25 آذر، سامانه امروز (26 آذر) برای ثبت‌نام در طرح باز است. 🔹 ضمناً از ساعت 10 صبح روز 27 آذر 1401 امکان ویرایش ثبت‌نام‌های انجام شده و تغییر اولویت‌ها امکان‌پذیر خواهد بود.
📣 به اطلاع طلاب استعداد برتر می رساند، مرحله دوم پایش پویایی سال 1400 به اتمام رسید و وضعیت جدید حمایت افرادی که در پایش سال گذشته «مشروط» یا « تعلیق» بوده‌اند، طی نامه ای در تاریخ 1401/09/19 به مرکز خدمات ارسال شده است. 🔷 پیرو این نامه، مرکز خدمات پیامکی را برای برخی از طلاب ارسال نمود که موجب سوال برای طلاب عزیز شده است. 🔔 به استحضار همه استعدادهای برتر می رساند مرجع اطلاع‌یابی از وضعیت حمایت طلاب در مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر سامانه monh.ir است و همه استعدادهای برتر با مراجعه به پنل شخصی خود می توانند با مشاهده قسمت «پایش»، وضعیت حمایت خود در این سامانه را مشاهده کنند. لازم به توضیح است حسب توافق با مرکز خدمات: 🟢 افرادی که وضعیت حمایت آنها در سامانه monh.ir «تمدید حمایت» یا «تمدید مشروط حمایت» باشد، وضعیت حمایت ارسال شده به مرکز خدمات «حمایت» خواهد بود؛ 🔴 افرادی که وضعیت حمایت آنها در این سامانه «تعلیق حمایت» یا «قطع حمایت» باشد، وضعیت حمایت ارسالی به مرکز خدمات «عدم حمایت» است. 📌 ضمنا طلاب استعداد برتر می توانند هرگونه سوال خود در زمینه پایش پویایی و دیگر موضوعات را از طریق ارسال پیام در سامانه monh.ir به کارشناسان مراکز مدیریتی و یا مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر مطرح کنند. 🔰 تقاضای خدمتگزاران شما در این مرکز آن است که پیگیری‌های خود درخصوص موضوعات مختلف را از طریق قسمت «پیام» سامانه monh.ir پیگیری نمایید و با توجه به محدودیت نیرو، از مراجعه حضوی یا تماس تلفنی خودداری نمایید.
📣 اطلاعیه نظر به اجرای اولین دوره طرح شهید صیاد شیرازی بنیاد ملی نخبگان، جهت بهره مندی برگزیدگان حوزوی از تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی، جلسه ای با حضور «رئیس محترم بنیاد نخبگان و استعدادهای برتر ستاد کل نیروهای مسلح، سردار واعظی نژاد»، «رئیس مرکز نخبگان داعا، سرهنگ کمالی« و رئیس مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه، با موضوع تشریح و تبیین این طرح و پاسخگویی به سؤالات متقاضیان محترم در شهر مقدس قم برگزار می‌گردد. 📅 زمان: چهارشنبه 14 دی ماه 1401 🕥 ساعت: 10:30 الی 12 متقاضیان حضور در جلسه، مشخصات خود (شامل نام و نام خانوادگی، کد تحصیلی و کد ملی) را به آیدی زیر ارسال نمایند: @m_nokhbegan 🔺 به دلیل محدودیت مکانی، از حضور افراد غیرمدعوّ در جلسه معذوریم!
✴️ وبینار تشریح و تبیین «طرح شهید صیاد شیرازی» (جهت استفاده برگزیدگان حوزوی از تسهیلات خدمت نظام وظیفه تخصصی) با حضور «رئیس محترم بنیاد نخبگان و استعدادهای برتر ستاد کل نیروهای مسلح، سردار واعظی نژاد»، «رئیس مرکز نخبگان داعا، سرهنگ کمالی» و «رئیس مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه، حجت الاسلام و المسلمین سید علی عماد» برگزار می گردد. 📅 زمان: چهارشنبه 14 دیماه 1401 🕐 ساعت: 10:30 تا 12:00 💻لینک وبینار: https://ac.ismc.ir/webnokhbegan در صورت تمایل به شرکت در این وبینار، می‌ توانید در زمان اعلام شده، به لینک فوق مراجعه و با انتخاب گزینۀ «میهمان» و درج نام و نام خانوادگی خود (به فارسی) در این جلسه شرکت نمایید.
✴️ چهل و سومین جلسه هیأت امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه در تاریخ 1401/10/11 برگزار شد. در این جلسه، گزارش شناسایی استعدادهای برتر در سال 1400 و 1401 توسط حجت الاسلام و المسلمین آقای عماد رئیس مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر ارائه شد و به تأیید هیأت امناء رسید. همچنین مصوبات کمیسیون هیأت امناء در خصوص پایه ای شدن شناسایی در عرصه های پژوهش و تبلیغ به جای مقطعی بودن و نیز تبدیل معدل تحصیلی از شرط به امتیاز تأیید شد و تأکید شد در شناسایی سال جاری عرصه های تدریس، تبلیغ و پژوهش فعال تر شود. سپس حجت الاسلام و المسلمین آقای میرمحمدی رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه گزارشی از حمایت های مرکز خدمات از استعدادهای برتر و افزایش این حمایت ها در سال 1401 ارائه نمود. رئیس مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر نیز گزارشی از حمایت های بنیاد ملی نخبگان از مستعدان برتر حوزوی ارائه نمود. گزارش تصویری: https://hawzahnews.com/xc3Gd
🔸 نشست توجیهی طرح شهید صیاد شیرازی (ویژه دانش‌آموختگان برتر حوزوی) از سوی مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه های علمیه، چهارشنبه ۱۴ دی‌ماه در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد. گزارش تصویری: https://hawzahnews.com/xc3QH
✴️ چهل و چهارمین جلسه هیأت امنای مرکز امور نخبگان و استعدادهای برتر حوزه‌های علمیه در تاریخ ششم اسفندماه 1401، با ریاست حضرت آیت‌الله اعرافی (مدیر محترم حوزه‌های علمیه و رئیس هیأت امناء) و با حضور نمایندگان محترم شورای عالی و مدیران محترم حوزه های علمیه خواهران، جامعه الزهرا(س) و جامعه المصطفی(ص) برگزار گردید. 🔹 مشروح خبر
♣️ سالروز وفات امّ المؤمنین، حضرت خدیجه کبری (سلام الله علیها) تسلیت باد
🇮🇷 ۱۲ فروردین، روز تثبیت و برقراری جمهوری اسلامی، زنده شدن اسلام و استقرار حکومت مستضعفین مبارک. مقام عظمای ولایت (دامت برکاته): "ملّت ایران از هفت‌خوانی عبور کرد که ملّت‌های دیگر از یک خوانش هم نمی‌توانستند عبور کنند!"