eitaa logo
دنیای فرآورده های خرمایی
141 دنبال‌کننده
255 عکس
14 ویدیو
0 فایل
🌴 مرکز تخصصی عرضه فرآورده های خرمایی سالم 📦فــروش جــزیی و عمـــده 🚚 ارسال به سـراســر کــشور 🏭 قیمت درب کارخانه 📲 ارتباط با واحد فروش ۰۹۱۳۳۴۰۸۹۳۸ https://eitaa.com/Irandateco
مشاهده در ایتا
دانلود
🔹 و دو فرآورده مقوی و مفید هستند که مصرف آنها در ایام روزه داری به سلامتی بدن کمک میکند. 💚 به سلامتیت اهمیت بده ... @Chocopalm .
🪻و اینک نوروز ۱۴۰۳ ... @Chocopalm
🙏🌙 طاعاتتان قبول همراهان گرامی ✅ سفارشات فرآورده های خرمایی در این ایام ثبت میگردد؛ ارسال مرسوله ها از ۱۴ فروردین ماه انجام خواهد شد. 👇ثبت سفارش از طریق: https://eitaa.com/irandateco .
در بسته بندی سوغاتی یک شیرینی ایده آل و سالم برای پذیرایی از مهمانهای نوروزی در وعده افطار🌸🌙 https://eitaa.com/chocopalm .
از مهمترین فواید خرما در ماه رمضان: 🔸آماده‌سازی معده: می‌تواند آنزیم‌های داخل معده را تنظیم کرده و بعد از یک روز استراحت کامل، آن را آماده پذیرش مواد غذایی کند. 🔹 تأمین انرژی بدن: خرما سرشار از قند و پروتئین گیاهیست که به خوبی با وجود این در طول روز انرژی روزه داران را تأمین میکند. 💚 به سلامتیت اهمیت بده... @Chocopalm .
💢قابل توجه مشتریان گرامی؛ 🟫 خرما حبه ای فله، طعم آلو و نارگیل نیز از امروز موجودست. 🟫 خرما حبه ای ۳۰۰ گرمی، همه طعمها و 🔸 بسته بندی سوغاتی ۵ طعم نیز تولید جدید، موجود است.✔️ 💢 راههای ارتباطی برای ثبت سفارش: 👉 @Irandateco 📲 09133408938 .
🍃🌸 فصل بهار همراه با فرآورده های خرماییِ خوشمزه و سالم😋 @Chocopalm .
🤎 با مغز بادام و روکش شکلات همه طعمها موجود شد😍 🍓🍌🥛🍫☕️🍬🧇 😋 طعمهای توت فرنگی،موز، شیری، قهوه،کاکائو و دارک و طعم جدید گزسوهان 🛍 بسته های ۵۰۰ و ۱۰۰۰ گرمی 🚛 ارسال از انبار اصفهان 🔻حداقل سفارش: ۱ کارتن 👇 از اینجا میتونی سفارش بدی و طعمهای بینظرش رو تست کنی😋 📲 ۰۹۱۳۳۴۰۸۹۳۹ 👉 @Irandateco .