eitaa logo
شرکت کاویان صنعت
80 دنبال‌کننده
17 عکس
2 ویدیو
2 فایل
*سامانه جامع مسئولین فنی اردکان و میبد* https://zil.ink/kaviandanatco *سامانه انجمن صنفی* https://zil.ink/anjomansenfi.a.m *سایت شرکت کاویان صنعت* www.kaviansanatco.com *دریافت فاکتور بصورت آنلاین* https://www.weboptic.ir/factor/customer/login
مشاهده در ایتا
دانلود
دوره آموزشی برای همکاران پلیمری و سلولزی چون بصورت تئوری و بازدید هست جداگانه ترتیب داده شده که زمان برگزاری آن اطلاع رسانی خواهد شد.
✅از آنجا که عدالت آموزشی باید کیفیت آموزش تضمین کند لذا به منظور ارتقا سطح دانش تمامی مسئول فنی برای همه همکاران محترم شهرستان و استان تصمیم گرفته شد یک نرخ ثابتی درنظر گرفته شود تا همه مسئولین فنی بتوانند از دوره های آموزشی پیش رو بهره ببرند. ✅در مورد حقوق سال جدید سوالاتی پرسیده شد که مسئولین فنی ، پس از جلسه ی اعضای محترم انجمن و پس از تصویب نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.
طبق قولی که داده بودیم روز دوشنبه مورخ ۱۵ اسفند ساعت ۹صبح بازدید از شرکت آسامیس واقع در شهرک صنعتی اردکان صورت خواهد گرفت. همکارانی که در دوره ۲۴ الی ۲۶ ثبت نام کرده بودند میتوانند در این بازدید شرکت نمایند. همچنین از سرکار خانم مهندس حاجی زاده جهت همکاری های لازم تشکر می شود.
فعلا قابلیت پخش رسانه در مرورگر فراهم نیست
مشاهده در پیام رسان ایتا
میلاد فرخنده منجی عالم بشریت بر همگان مبارکــــــــ
🔻GRAS : Generally Recognized as Safe معنی : به طور کلی ایمن شناخته شده اند . وقتی می گوییم یک ماده غذایی ، یک افزودنی و یک ترکیب GRAS است یعنی برای سلامتی هیچ ضرری نداره . 🔻GHP Good Hygienic practices معنی : روش های صحیح بهداشتی در این روش به کارکنان تولید مواد غذایی یک سری اصول بهداشتی آموزش داده می شود . هدفشم این که از مناسب و ایمن بودن مواد غذایی تولیدی برای مصرف کننده اطمینان حاصل شود تا ماده غذایی در طول نگهداری آلوده نشود و هم اینکه برچسب گذاری اصولی بر روی بسته بندی انجام شود . 🔻GMP Good Manufacturing Practices معنی : روش های صحیح تولید این روش ها مربوط به فعالیت مدیریت تولید و هدف آن هم اطمینان پیدا کردن از کیفیت و ایمنی غذاست . روش GMP در همه مراحل تولید از تامین مواد خام تا محصول نهایی به کار برده می شود . 🔻HACCP Hazard Analysis and Critical control points آنالیز خطر و کنترل نقاط بحرانی استاندارد Haccp یکی از مهم ترین روش های نظارت بر کیفیت تولید در صنایع غذایی است . با اجرای این روش در کارخانه های مواد غذایی ، سلامت و بهداشت مصرف کننده ها تامین میشود . در واقع در این روش میشه عوامل خطرزا مثل عوامل بیولوژیکی و شیمیایی رو شناسایی و حذف کرد و یا  اینکه به سطح قابل قبولی رسوند . 🔻HSE Health, safety and Environment معنی : ایمنی ، بهداشت و محیط زیست اینکه فعالیت های مرتبط با صنایع غذایی به گونه ای باشه که به محیط زیست هم آسیب نرسونه خیلی مهمه ، که گاهی میتونه خسارات جبران ناپذیری رو وارد کند مثل رها کردن فاضلاب کارخانه 🔻PRPs Prerequisite programs معنی : برنامه های پیش نیاز دستورالعملی که به منظور ارزیابی برنامه های پیش نیازی در واحد های تولیدی مواد غذایی ، از نظر شرایط فنی و بهداشتی و نحوه نظارت و بازرسی ، به صورت برنامه مدون یا تدوین شده .